radca prawny

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

radca prawny

Postprzez moniczka901 » 10 Mar 2018, o 23:41

Hej, potrzebuję dobrego radcy prawnego. Pokrótce opiszę Wam o co chodzi. U mnie w pracy stosowany jest mobbing przez mojego pracodawcę, gnębienie psychiczne, utrudnianie pracy, a czasem nawet bardzo obraźliwe teksty. Chciałabym to wreszcie zakończyć, ale wiem, że nikt nie stanie po mojej stronie, ponieważ reszta pracowników chce utrzymać swoją poradę. A ja nie mogę tego już dłużej znieść.. ile można budzić się z płaczem i brać ciągle tabletki na uspokojenie. Pora zakończyć ten horror. Może ktoś mi polecić dobrego radcę prawnego? Byłabym bardzo wdzięczna
moniczka901

Do: radca prawny

Postprzez moniczka901 » 19 Mar 2018, o 21:07

moniczka901 napisał(a):Hej, potrzebuję dobrego radcy prawnego. Pokrótce opiszę Wam o co chodzi. U mnie w pracy stosowany jest mobbing przez mojego pracodawcę, gnębienie psychiczne, utrudnianie pracy, a czasem nawet bardzo obraźliwe teksty. Chciałabym to wreszcie zakończyć, ale wiem, że nikt nie stanie po mojej stronie, ponieważ reszta pracowników chce utrzymać swoją poradę. A ja nie mogę tego już dłużej znieść.. ile można budzić się z płaczem i brać ciągle tabletki na uspokojenie. Pora zakończyć ten horror. Może ktoś mi polecić dobrego radcę prawnego? do tej pory znalazłam takiego radcę http://radca-az.pl/ zna ktoś? Byłabym bardzo wdzięczna
moniczka901

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości