sprzątanie mieszkania

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

sprzątanie mieszkania

Postprzez lama » 17 Sty 2018, o 19:46

Hej, od pewnego czasy męczy mnie problem dotyczący sprzątania mojego mieszkania. Niestety muszę, się przyznać, że jestem niezłą bałaganiara a w dodatku pracuję w korporacji więc nici z czasu wolnego poświęcanego na sprzątanie. Może by więc tak zaszaleć i zastanowić się nad wynajęciem firmy sprzątającej? Czy ktoś z Was korzysta z takiej pomocy?
lama

Do: sprzątanie mieszkania

Postprzez EWKA202 » 19 Sty 2018, o 12:45

mam dom 200m kw. i jakos sobie sama radze z rodzina. dla chcego nic trudnego :)
EWKA202

Postprzez fitStefan » 23 Sty 2018, o 10:42

Wow firma sprzątająca do normalnego mieszkania...Ile ty tam masz metrów? :D
Najlepiej ogarniać systematycznie, wtedy generalne porządki nie są takie straszne i nie trzeba poświęcać na nie całego dnia. Jestem facetem, ale jakoś potrafię zadbać o optymalny, potrzebny do życia porządek.
fitStefan

Postprzez fitStefan » 23 Sty 2018, o 10:42

Wow firma sprzątająca do normalnego mieszkania...Ile ty tam masz metrów? :D
Najlepiej ogarniać systematycznie, wtedy generalne porządki nie są takie straszne i nie trzeba poświęcać na nie całego dnia. Jestem facetem, ale jakoś potrafię zadbać o optymalny, potrzebny do życia porządek.
fitStefan

Postprzez lama » 24 Sty 2018, o 18:41

lama napisał(a):Hej, od pewnego czasy męczy mnie problem dotyczący sprzątania mojego mieszkania. Niestety muszę, się przyznać, że jestem niezłą bałaganiara a w dodatku pracuję w korporacji więc nici z czasu wolnego poświęcanego na sprzątanie. Może by więc tak zaszaleć i zastanowić się nad wynajęciem firmy sprzątającej? Czy ktoś z Was korzysta z takiej pomocy?
Zastanawiam się nad https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace Czy ktoś ma doświadczeni związane z tym tematem? Bardzo proszę o opinie.
lama

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość