Tablet "DIY"

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Tablet "DIY"

Postprzez Watsoon_Pl » 12 Cze 2017, o 20:48

Cześć ludziska,mam do was sprawę/pytanko.
Min,jakiś czas temu wpadł mi w oko fajny sprzęcik który jest w stanie zastąpić "dobrego" laptopa,chodzi tu o tablet Razer Edge Pro,wszystko fajnie ,jest Windows ,dość mocny procesor i grafika jak na rozmiary i mobilność tegoż urządzenia ale jest jeden ogromny minus....cena na nasze wychodzi ok 3200 pln"ów plus wysyłka,i urodził się w mojej głowie taki otóż plan żeby samemu "zrobić" taki tablet który będzie spełniał rolę gamingowego tabletu( do tytułów takich jak np:gta 5, bf1,Dirt rally,ogólnie nowsze tytuły nwm na średnich z ok 45 fps?) ,i moja sprawa/pytanko brzmi: jakie dokładnie części musze mieć?nie pogniewam się jeśli "bebechy" będą wydajniejsze niż te z Razera, jaki rozmiar musiałaby mieć matryca i digitizer żeby wszystko było ukryte pod nią,tych co stwierdzą że się nie da albo szkoda zachodu to proszę o przeszukanie YouTube albo ufundowane mi razer edge pro.Tym co chcą pomóc dziękuję a tym co nie to po kilku słowach przewinę dalej.
Pozdrawiam :D
Watsoon_Pl

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości