Telewizja internetowa

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Telewizja internetowa

Postprzez pietruch23 » 17 Paź 2017, o 23:35

Na stronie internetowej poznańskiego naszego miasta jest fajny tekst na temat technologii 4K, którą np. ja mogę odbierać bez żadnych problemów dzięki temu, że posiadam szybkie łącze. Podpisałem ostatnio umowę z Orange na światłowód i jestem mega zadowolony! http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/technologia-4k-za-pasem-jakie-lacze-ja-udzwignie,4221584,art,t,id,tm.html - tutaj macie ten tekst, moim zdaniem jest naprawdę ciekawy i fanatykom technologii powinien się spodobać :) Poczytajcie sobie troszkę na temat 4K - to jest niesamowita technologia!
pietruch23

Do: Telewizja internetowa

Postprzez tarczynski » 5 Lis 2017, o 16:51

Dzieki za artykul :)
tarczynski

Postprzez armel » 23 Sty 2018, o 09:22

Jest wiele możliwości jednak sam jestem zdania,że warto jest sobie je wszystkie porównac. Każdy ma inne możliwości w swoim miejscu zamieszkania. WIele firm działa w Polsce i często zdarza się,że o wiele lepsze oferty maja lokalni operatorzy niż te wieksze firmy ogólnopolskie. Bija sie szczególnie o nowych klientów tak więc najlepsze są oferty po to aby przyciągnąć klienta ( łączone : telewizja plus internet)

Jest taki portal jak panwybierak: https://panwybierak.pl/ - po wpisaniu swojego adresu powinna się pojawić lista ofert poszczególnych firm. Na internet i telewizję.
Awatar użytkownika
armel

Postprzez Mateusz7238 » 3 Wrz 2018, o 15:03

Często długo zmagamy się z wyborem firmy, z którą warto podpisać umowę na dostarczanie telewizji i Internetu. Czas ten znacząco skróci skorzystanie z porównywarki cen usług internetowych www.dostawcy-internetu.pl.
Mateusz7238

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości