Trendy w urządzeniach mobilnych

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Postprzez macarena_1983 » 21 Sie 2013, o 23:13

skoro tablety też mają funkcję dzwonienia?

Niby mają funkcję dzwonienia, ale jest to nader rzadkie. Przynajmniej na razie. Jakbyś sprawdził specyfikacje techniczne, to zobaczysz, że ciężko znaleźć tablet z wbudowanym modułem GSM ( czyli do rozmów telefonicznych). Dlatego ludzie kupują osobno tablet i osobno smartfon, bo tablet nie jest urządzeniem dedykowanym do rozmów.
macarena_1983

Re: Trendy w urządzeniach mobilnych

Postprzez katarzyna.kaminska » 21 Paź 2013, o 11:15

Trendem, który zawsze(!) powinien być na czasie, jest dbanie o odpowiednia ochronę tabletu. Antywirusy, ransomware, wymuszanie opłat... brr, strach się bać!
Jak chronić urządzenia mobilne, dowiecie się z tego krótkiego wideo :) http://www.orange.pl/kid,4001782183,id,4003529029,title,TechnoPoradnik-odc-6-jak-chronic-urzadzenia-mobilne,ref_wiecej,video.html
katarzyna.kaminska

Postprzez Geronimusek » 25 Kwi 2014, o 21:58

Próbowałem obejrzeć coś z tego linka , ale nie chce zadziałać... O co chodzi ? Jak już dajecie jakieś video , to sprawdzajcie czy jest ok.
dzięki
Geronimusek

Postprzez szczypior526 » 25 Cze 2014, o 12:14

Wszystko zmierza do tego by to maszyny wykonywały za nas pracę,czy to obliczenia,czy produkcja,czy nawet uprawa.Ja jestem przeciwny tabletom i smartfonom a nawet mega wypasionym pakietom internetowym.Telefon ma dzwonić i wysyłać smsy kropka.
szczypior526

Re: Trendy w urządzeniach mobilnych

Postprzez Aronia » 30 Cze 2014, o 11:32

nie chciałabym żyć w tak '' mobilnym " świecie, a Wy?
Aronia

Postprzez marcus » 30 Cze 2014, o 19:59

po pierwsze to robicie trochę off topa, a po drugie to raczej trochę mnie bawi takie demonizowanie. Zabawne że w każdym pokoleniu się znajdą osoby, które się boją nowych technologii. Najlepszy jest klasyczny przypadek z koleją - "parowozy będą zatruwać powietrze, tak, że nie da się oddychać, a buchające iskry z kominów będą podpalać dachy domów"... A czy ktos się dziś boi kolei? JA jestem jak najbardziej za daleko idącym rozwojem technologii.

A wracając do tematu głównego to aktualnie trendem jest ewidentnie zapełnianie rozmiarówek ,któe jeszze da się wcisnąć na rynek. Coraz większe smartfony i coraz więcej rozmiarów tabletów. Ciekawe czy niedługo zaczną powstawać też więskze niż 10"? Bo na razie są tylko pojedyncze sztuki, a wszystko od 2" - 10" już się niemal zapełniło. No może czas jesszcze podrodze na dziewięcio calówki, bo jak narazie to jest moda na ipady mini - czyli 7,85".
marcus

Postprzez daliak » 31 Lip 2014, o 10:02

No jak kiedyś była moda na jak najmniejsze telefony, to teraz ludzie chodzą przy uchu z 10" cegłą, teraz im większe tym lepsze.
daliak

Postprzez respekta » 31 Lip 2014, o 10:34

O tak, a najlepsze są te dzieci szpanujące wielkim telefonem, który jest większy od ich głowy ;)
respekta

Postprzez jacek111 » 1 Sie 2014, o 12:53

Nie wiem co tam nosi przy głowie dzisiejsza gimbaza, ale wydaje mi się, że jest teraz na rynku tyle rozmiarów, że każdy coś może dobrać dla siebie. I jak tak patrzę po pytania na forum to z reguły ludzie się zastanawiają ile cali im najbardziej przypasuje, a nie jak znaleźć jak największy / najmniejszy model.
jacek111

Postprzez meanmore » 7 Sie 2014, o 11:51

Tablet to świetna rzecz, jest poręczny, bardzo funkcjonalny, ale sądzę, że tablet przestaje być powoli trendem, on staje się codziennością. W sklepach już nie ma nie wiadomo jakich kolejek, a dzieci nie przyklejają się do witryn sklepowych za tym urządzonkiem.
meanmore

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 12 gości