Trendy w urządzeniach mobilnych

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Postprzez trenpot » 8 Sie 2014, o 13:18

Popieram zdanie meanmore, szał na tablety chyba już przeszedł, teraz stały się poręcznym gadżetem, który jest bardzo funkcjonalny i pożyteczny.
trenpot

Postprzez marskaria » 9 Sie 2014, o 16:30

Tablet to taka zabawka dla bogatych ludzi, którzy nie mają na co wydawać pieniędzy. Takie jest moje zdanie, bo to wszystko co w tablecie jest również w smartfonie.
marskaria

Postprzez Marcin Bąbelek » 10 Sie 2014, o 16:52

@up Gdybyś napisał to z 5 lat do tyłu to może jeszcze bym przytaknął, ale patrząc na obecną sytuację na rynku urzadzeń mobilnych nie sposób się zgodfzić z takim poglądem. Choćby dlatergo, że dobre tablety można już dostać w cenach podobnych do smartfonów. Bardzo dobre urzdzenia jak Asus Memo Pad czy Dell Venue 7 w najtańszej wersji kosztują po 300 - 400 złotych. Wiadomo, ze nie każego stać i na taki wydatek, ale na pewno turdno też uznać te 4 stówki za pułap osiągalny jednie dla najbogatszych... ;)
Marcin Bąbelek

Postprzez alantena » 13 Sie 2014, o 15:35

Teraz smartfon różni się od tabletu minimalnie. Więc to już od upodobania zależy czego chcemy.
alantena

Postprzez pokasala » 18 Sie 2014, o 15:55

Ja tam mam tablet i smartfon i nie uważam tego za jakieś szpanerstwo. Tablet jakiś czas temu był trendem, teraz to zwykła zabawka, którą niedługo zastąpi coś nowego.
pokasala

Postprzez kamajastra » 19 Sie 2014, o 15:48

Tablet to już nie trend, ale czytałam na forum o tym tablecie z zaokrąglonym ekranem (?) i myślę, że taka innowacja może sprawić, że tablety znowu wrócą jako trendowy gadżet.

Postprzez bakaraka » 25 Sie 2014, o 15:01

Mimo, że coraz więcej tabletów ma funkcję dzwonienia, na pewno nie zastąpi to smartfona, gdyż biorąc pod uwagę, że średni tablet ma ok. 7" to jest dosyć dużym utrudnieniem w przeprowadzaniu rozmowy, człowiek z taką płytką ceramiczną przy twarzy wygląda dosyć zabawnie.
bakaraka

Do: Trendy w urządzeniach mobilnych

Postprzez twojtyp » 4 Lis 2014, o 09:12

Nawet nie chodzi o dziwny wygląd, tylko utrudnienie w swobodnej rozmowie szczególnie, gdy rozmawia się godzinę. Ja potrzebuję tabletu do czytania, gier, oglądania filmów i przyda się w szkole na zajęciach. Do rozmów wolę jednak używać smartfona.
twojtyp

Poprzednia

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość