video kursy

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

video kursy

Postprzez juanchen » 15 Lis 2013, o 21:26

ISSEM - jeśli się uczycie to zachęcam do korzystania z video kursów na tej platformie znajedziecie kursy office, jaki programowania np w java, c++, python.
juanchen

video kursy

Postprzez Kamioza » 13 Maj 2014, o 13:52

Video kursy to świetna sprawa! Dzięki temu można przynajmniej poszerzać wiedzę bez wychodzenia z domu.
Kamioza

video kursy

Postprzez GrimPiece » 14 Maj 2014, o 18:37

dobre kursy to na pewno świetna sprawa, nie znam jeszcze tej platformy, ktorą tutaj proponujecie, ale może niebawem zajrzę i podzielę się wrażęniami;)
GrimPiece

video kursy

Postprzez michalmilanek » 15 Maj 2014, o 14:16

No właśnie też tak myśle. Wideo poradniki doskonale sprawdzają się dla osób początkujących, którzy chcą dowiedzieć się jak coś się robi krok po kroku. Trzeba jednak liczyć się z tym jak ze wszystkim, że cena też ma duże znaczenie. Nikt nie odda jakiejś mega wartościowej wiedzy za parę złotych.
michalmilanek

Miejscowość: Gdynia

Do: video kursy

Postprzez benkp » 15 Kwi 2015, o 10:19

Obecnie największy wybór video kursów jest tutaj:
http://strefakursow.pl/

Dotyczących w zasadzie wszystkiego . Od edycji video po programowanie a kończąc na tworzeniu stron internetowych. I również jestem zdania,że jest to w zasadzie najlepszy sposób aby czegoś sie nauczyć. W zasadzie jedyny :P Sam ukończyłem informatyke ale szczerze mówiąc większości rzeczy to trzeba po prostu nauczyć się samodzielnie bo na zajęciach jest bardzo dużo głupot, które tak naprawdę to zupełnie nie przydają się w późniejszej pracy.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez viv » 3 Maj 2015, o 01:04

Najprościej jest się nauczyć samemu. Tak sam nauczyłem się html. Nie zajrzałem nawet do papierowej książki wystarczyło mi wszystko co dostępne przez internet. Ciekawe kursy z tej dziedziny to PHP, Joomla z http://www.factual.pl/ .
viv

Postprzez marcus » 3 Maj 2015, o 11:42

html czy css to właściwie nawet trudno nazwać programowaniem ;p ale fakt, ze w necie jest wiele wartościowego info, jeśli chodzi o kodowanie, myślę, ze nawet w miarę c++ czy innego delphi można opanować, jeśli tylko się chce.
marcus

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości