wakacje

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

wakacje

Postprzez Brokenhorn » 25 Sie 2018, o 20:35

W tym roku z rodzicami byliśmy w Rzymie. Zatrzymaliśmy się w takim świetnym hotelu pięciogwiazdkowym całym z betu wraz z basenem. Zawsze moim marzeniem było zobaczenie Koloseum.
A wy jak spędziliście swoje wakacje?
Brokenhorn

Do: wakacje

Postprzez armel » 27 Sie 2018, o 10:05

Nieźle. Ogólnie Rzym to drogie miasto tak więc takie wakacje pewnie kosztowały Cię dużo? Swoja drogą to planuę wybrać się do Rzymu od wielu lat ale jakoś nigdy nie jest mi po drodze. Może w przyszłości coś się zorganizuje

Jeśli chodzi o wakacje w Polsce to polecam te Domki na Kaszubach :
cisza i spokój
piekna okolica wśród lasów
łowisko i możliwośc rozpalenia sobie ogniska
i co najwazniejsze nie jest drogo
Awatar użytkownika
armel

Postprzez Brokenhorn » 2 Wrz 2018, o 11:20

Brokenhorn napisał(a):W tym roku z rodzicami byliśmy w Rzymie. Zatrzymaliśmy się w takim świetnym hotelu pięciogwiazdkowym całym z betu wraz z basenem. Zawsze moim marzeniem było zobaczenie Koloseum.
A wy jak spędziliście swoje wakacje?

Coś podobnego można zrobić sobie samemu z takiego specjalnego betonu http://www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny-montaz. Też może wyglądać jak stare ruiny czy Koloseum właśnie
Brokenhorn

Postprzez kompozicei5 » 10 Wrz 2018, o 14:33

Niestety nie jest to moja dziedzina wiedzy. Brak mi doświadczenia i nie będę w stanie pomóc...
Awatar użytkownika
kompozicei5

Postprzez educamposvvb » 13 Wrz 2018, o 14:29

Witam. Tłumy w kluczowych miejscowościach turystycznych lekko zmalały i uznałem, że jest to właściwy czas na odpoczynek z całą rodziną. Zależy mi jednakże na tym, by wyjazd był w najwyższym stopniu bezpieczny. Czy uważacie, iż np. takie propozycje jak na polisaturystyczna.pl/poradniki/wczasy-z-dzieckiem-w-barcelonie-5-waznych-wskazowek atrakcje turystyczne Barcelona (polisaturystyczna.pl) są dobrym rozwiązaniem?
Awatar użytkownika
educamposvvb

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości