wycieczka rodzinna

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

wycieczka rodzinna

Postprzez Jagoda735 » 10 Maj 2018, o 14:32

Cześć. Postanowiliśmy w tym roku wyjechać na kilka dni do Paryża i chcemy jak najlepiej się do tego przygotować . W planach oczywiście zwiedzanie ( Luwr i takie tam klimaty ) , kafejki (obowiązkowo :) ) oraz Disneyland pod Paryżem. I teraz pytanie - czym się tam najlepiej ( czyli najszybciej ) przemieszczać ? Macie jakieś propozycje ?
Jagoda735

Do: wycieczka rodzinna

Postprzez Dhaerg » 14 Maj 2018, o 18:44

wydaje mi sie ze taxi :D moze trafi CI sie ten z filmu :D pozdrawiam
Dhaerg

Postprzez Jagoda735 » 15 Maj 2018, o 09:33

Cześć. Postanowiliśmy w tym roku wyjechać na kilka dni do Paryża i chcemy jak najlepiej się do tego przygotować . W planach oczywiście zwiedzanie ( Luwr i takie tam klimaty ) , kafejki (obowiązkowo :) ) oraz Disneyland pod Paryżem. I teraz pytanie - czym się tam najlepiej ( czyli najszybciej ) przemieszczać ? Macie jakieś propozycje ?

Znalazłam ofertę http://transferparis.pl/ , organizują transport z lotniska i inne wycieczki. Dla rodzin z dziećmi to chyba najlepsza opcja.
Jagoda735

Postprzez Starmiak » 23 Maj 2018, o 07:10

Jagoda735 napisał(a):Cześć. Postanowiliśmy w tym roku wyjechać na kilka dni do Paryża i chcemy jak najlepiej się do tego przygotować . W planach oczywiście zwiedzanie ( Luwr i takie tam klimaty ) , kafejki (obowiązkowo :) ) oraz Disneyland pod Paryżem. I teraz pytanie - czym się tam najlepiej ( czyli najszybciej ) przemieszczać ? Macie jakieś propozycje ?

W Paryżu najlepiej poruszać sie komunikacją miejską. Znajduje się tam bardzo duże i dobrze działające metro. Poza tym są autobusy. Mozesz wykupic sobie bilet dzienny na komunikację, co jest najlepszą opcją ponieważ w bilecie tym nie ma ograniczenia ilości przejazdów. Na miejscu proponowałbym jeszcze zobaczyć:
Moulin Rouge ( trzeba wczesniej zarezerwować sobie bilety)
Katedra Notre Dame: https://zwiedzamyparyz.pl/zabytki-paryz ... notre-dame
No i oczywiście wersal, który robi wprost niesamowite wrażenie

Czym wybieracie się do Paryża? Autobusem czy samolotem?
Awatar użytkownika
Starmiak

Postprzez bialydeszcz » 27 Cze 2018, o 15:09

Ja się kompletnie na tym nie znam... Polecam poszperać w tym temacie w Internecie.
Awatar użytkownika
bialydeszcz

Postprzez nowotek » 29 Cze 2018, o 19:31

Ja się nie zgadzam z moim poprzednikiem... Mam odmienne zdanie.
nowotek

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 4 gości