Zakupy online

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Zakupy online

Postprzez pietruch23 » 22 Lis 2017, o 05:04

Zakupy w sieci to moim zdaniem najlepsza rzecz na świecie. Po prostu nienawidzę robić zakupów w sklepach stacjonarnych. Trwa to milion lat i jest naprawdę problematyczne. Moim zdaniem każdy powinien zastanowić się nad tym, czy ma to jakikolwiek sens. Ostatnio natrafiłem na sklep OtoZegarki - rewelacja. Naprawdę rewelacja. Mają szeroką gamę zegarków, ale nie tylko - jest też biżuteria, są zapalniczki, paski do spodni - takie eleganckie rzeczy. Wydaje mi się, że warto tam zerknąć, z pewnością znajdziecie coś dla siebie, a może nie tylko!
pietruch23

Do: Zakupy online

Postprzez Choina79 » 5 Lip 2018, o 20:51

Mam do Was niewielkie pytanie.Wyszukuję właśnie właściwego oraz wypróbowanego sklepu online z ubraniami. Czy korzystacie z tego rodzaju sklepów i zdołalibyście coś poradzić? Zastanawiam się w tym momencie, czy na przykład https://mybaze.com/pl/legginsy legginsy do biegania byłoby słusznym wyjściem. Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady i propozycje.
Choina79

Postprzez karmil » 9 Lip 2018, o 08:26

Sam równiez w ostatnim czasie zauwazyłem, że często robię zakupy online. Po pierwsze jest to wygodniejsze. Po drugie ceny rzeczywiście są o wiele korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych.

Jesli chodzi o zegarki to proponuję poszukać sklepu z promocjami ale autoryzowanego. Tak abyscie mieli pewnosć, że sprzedaje zegarki oryginalne, bo jednak jest sporo sklepów z podróbkami ( głównie pisze tutaj o allegro)

Polecam zajrzeć sobie na modele Seiko w tym sklepie:
http://www.czaszegarkow.pl/seiko-c-12.html

Maja sporo dobrych promocji.
karmil

Postprzez natan » 29 Sie 2018, o 21:29

Zakupy online są nie tylko modne ale też tanie i wygodne. Zdarzają się jednak wśrod sprzedawców czarne owce (jak w każdej rodzinie) więc warto ubezpieczyć transakcje internetowe. Bank raiffeisen życzy sobie za taką usługę tylko 2 zł/mc a więc tyle co gazeta.
natan

Postprzez educamposvvb » 11 Wrz 2018, o 14:36

Ja myślę, że można się w tym temacie popytać znajomych. To powinno rozwiązać problem.
Awatar użytkownika
educamposvvb

Postprzez armel » 12 Wrz 2018, o 07:32

Sam również często kupuję online;
jest taniej
jest wygodniej
i nie trzeba marnować czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych, czego osobiście bardzo nie lubie

polecam Wam to miejsce:
https://www.megakoszulki.pl/

W sklepie jest bardzo dużo ciekawych wzorów koszulek, wiele razy zamawiałem tam dla siebie ubrania, jakość naprawdę ok!
Awatar użytkownika
armel

Postprzez z1p55 » 14 Wrz 2018, o 13:31

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
Awatar użytkownika
z1p55

Postprzez Freeda » 16 Wrz 2018, o 12:40

pietruch23 napisał(a):Zakupy w sieci to moim zdaniem najlepsza rzecz na świecie. Po prostu nienawidzę robić zakupów w sklepach stacjonarnych. Trwa to milion lat i jest naprawdę problematyczne. Moim zdaniem każdy powinien zastanowić się nad tym, czy ma to jakikolwiek sens. Ostatnio natrafiłem na sklep OtoZegarki - rewelacja. Naprawdę rewelacja. Mają szeroką gamę zegarków, ale nie tylko - jest też biżuteria, są zapalniczki, paski do spodni - takie eleganckie rzeczy. Wydaje mi się, że warto tam zerknąć, z pewnością znajdziecie coś dla siebie, a może nie tylko!

Też jestem dokładnie tego samego zdania. Nawet jako dyrektor szkoły własnie tutaj http://cezasglob.pl/ jeszcze w zeszłym roku zrobiłem duże zamówienie na szafki szkolne. Dzięki temu dzieciaki nie muszą już dźwigać ciężkich plecaków codziennie. A przy okazji udało się jeszcze wynegocjować spory rabat i dostawę gratis
Freeda

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 6 gości