Dla tych co się znają na technologii.

- rozmowy o problemach z matrycami, wyświetlaniem obrazu, grafiki na tablecie itp.

Dla tych co się znają na technologii.

Postprzez kama1990210 » 8 Cze 2015, o 14:27

Hej,mam pewien problem ze swoim tabletem Acer Iconia 8. Chodzi o to,że nie ładuje on obrazków na facebooku. wiekszśc poprostu znika. wyczytałam w internecie ze to ma związek z jakimś transformerem..czy coś.żeby synchronizować konto gmail.. ale u mnie takiego czegoś nie ma w ustawieniach. Ja się kompletnie na tym nie znam, mam tableta od pól roku, nie chcę iśc do serwisu i pytać się pewnie o jakąs błachostkę jak zaraz mi napiszecie, łatwą do zrobienia. Chciałabym to sama naprawić.
kama1990210

Do: Dla tych co się znają na technologii.

Postprzez jacek111 » 9 Cze 2015, o 13:32

transformerem czy Androidem? ;p przyczyny mogą być rózne, zależy co dokłądnie i gdzie się dzieje. Czasem tak się robi, jak router ma złe ustawienia - pytanie czy problem występuje tyko w domu na sieci wifi, czy niezależnie od tego gdzie korzystasz z neta. Druga sprawa - to jak korzystasz z facebooka - przez aplikację czy przeglądarkę? Jak przez przeglądarkę to spróbuj przez apkę. A jak przez apke, to spróbuj alternatywną aplikację, np. friendcaster.
jacek111

Wróć do Matryca, obraz, grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość