Dotyk kontaktuje po naciśnięciu rogu

- rozmowy o problemach z matrycami, wyświetlaniem obrazu, grafiki na tablecie itp.

Dotyk kontaktuje po naciśnięciu rogu

Postprzez rgr » 2 Kwi 2016, o 19:42

Dotyk zaczyna działać, gdy ściśnie się dolną część tableta (w okolicach dolnej ramki), po puszczeniu dotyk przestaje reagować

Czy od razu szukać nowego digitizera, czy po prostu może coś nie kontaktować i pomoże samo rozebranie i jakaś magiczna czynność typu czyszczenie/lutowanie?

Pacjent to Navroad Nexo Smart (2-letni), nawiasem nie polecam, gwarancję dają od momentu w którym tablet zostanie wydany sprzedawcy, a nie klientowi. A sprzedawcą był Vobis :>
rgr

Do: Dotyk kontaktuje po naciśnięciu rogu

Postprzez jacek111 » 4 Kwi 2016, o 20:15

a taka gwarancja jest w ogóle legalna? To znaczy, że jak tablet lezy 1,5 roku w sklepie to mam pół roku gwarancji?
jacek111

Postprzez Henry25 » 19 Wrz 2016, o 12:37

Ja bym Ci proponował najpierw oddać do dobrego serwisu i zobaczyć do powiedza. Bo może nie trzeba aż tak dużo wydawać na to pieniedzy, bo problem tkwi w czyms innym. Mogę Ci poradzić, żebyś poszedł do Redicreo, mojemu tabletowi pomogli szybko, a nie wiedzałem w ogóle co z nim jest, bo nie chciał się właczyć w ogóle, także znają się i na pewno Ci pomogą :)
Henry25

Postprzez marcus » 19 Wrz 2016, o 20:48

Henry25 - a ile biorą za taką naprawę?
marcus

Wróć do Matryca, obraz, grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość