problem z ekranem

- rozmowy o problemach z matrycami, wyświetlaniem obrazu, grafiki na tablecie itp.

problem z ekranem

Postprzez Detner » 8 Lip 2015, o 18:51

Witam, posiadam Tablet Samsung Galaxy Tab 4. Ostatnio gry grałem w grę ekran zrobił sie nagle cały czarny. Niby chodzi bo jak blokuje go i odblokowuje to słychać dźwięk odblokowania. Czekałem aż się rozładuje i to tez nic nie dało, próbowałem także uruchomić go ponownie ale tez bez efektów. Tablet jest na gwarancji. Mam do was pytanie: Co mogło się stać i czy mogę spróbować to sam naprawić? A jeśli nie to takie uszkodzenie bd podlegać gwarancji?
Z góry dziękuje. :)
Detner

Do: problem z ekranem

Postprzez Raffii » 8 Lip 2015, o 23:15

Może taśma od ekranu się wypięła. W każdym razie w serwisie na pewno sobie z tym poradzą. Jeśli tablet jest na gwarancji to nie próbuj naprawiać sam. Samsung ma gwarancję Door to Door więc nic za to nie zapłacisz. Odeślij go do producenta.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Raffii

Do: problem z ekranem

Postprzez GrimPiece » 10 Lip 2015, o 16:20

nawet nie próbuj sam naprawiać póki jest na gwarancji! jak zaczniesz kombinować coś przy obudowie to możesz stracić gwarancję. Skontaktuj się z serwisem i niech oni to ogarną.
GrimPiece

Wróć do Matryca, obraz, grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość