Problem z obrazem po wymianie digitizera

- rozmowy o problemach z matrycami, wyświetlaniem obrazu, grafiki na tablecie itp.

Problem z obrazem po wymianie digitizera

Postprzez Wink » 16 Gru 2015, o 00:45

Posiadam tablet LEnovo s5-50l. Ekran dotykowy doznał urazu, działał od połowy w dół, toteż konieczna była naprawa. Od niedawna próbuję samotnie radzić sobie z usterkami, nie licząc się z kosztami, toteż zamówiłem digitizer, podpiąłem, uruchamiam tablet i nic, tylko dźwięk i wibracje. Obraz się nie wyświetla. Gdy zaś naciskam przycisk power nie za każdym razem, ale czasami ekran świeci się na biało. Co mogłem zepsuć i jak to ewentualnie naprawić?
Wink

Do: Problem z obrazem po wymianie digitizera

Postprzez jacek111 » 16 Gru 2015, o 21:16

niestety nie znam się tak szczególowo na bebechach, ale z tego co wiem, to te wszystkie przewody w tabletach są bardzo, bardzo delikatne. Możliwe więc, ze po prostu coś uszkodziłem podczas wymiany...
jacek111

Postprzez Wink » 16 Gru 2015, o 21:29

Właśnie boję się, że zostanę oszukany w serwisie, bo jestem na tyle niedoświadczony, że łątwo będzie im wmówic mi, że poszedł wyświetlacz... Cóż, całkiem możliwe, że masz rację, popytam w kilku miejscach i jeśli będą jednomyślni, to oddam gdzieś do naprawy. Dzięki za odpowiedź ;D
Wink

Postprzez Henry25 » 19 Wrz 2016, o 12:43

Nie bój się, że Cie w serwisie oszukają. Jak chcesz to Ci mogę powiedzieć, gdzie ja zanoszę jak coś się dzieje czy to z tabletem czy to z lapciem i nie oszukują mnie. Oddaję do Redicreo, porządna firma z ludźmi którzy poważnie znają się na temacie. Na peeewno Ci pomogą i nie wezmą dużo pieniedzy :)
Henry25

Wróć do Matryca, obraz, grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość