rozbity ekran

- rozmowy o problemach z matrycami, wyświetlaniem obrazu, grafiki na tablecie itp.

rozbity ekran

Postprzez reniutka » 29 Paź 2014, o 21:18

Proszę o pomoc! Przytrafiło mi się nieszczęście - mój ukochany tablet Hannspad 10,1 przez moją nieuwagę wylądował na płytkach i rozbił się ekran
niestety w żadnym serwisie nie ma takiej matrycy, a przecież muszę go jakoś naprawić. Czy ktoś wie, gdzie znaleźć matrycę do tego typu tableta?
reniutka

Do: rozbity ekran

Postprzez GrimPiece » 31 Paź 2014, o 21:21

Niestety się zdarza... I to nawet tabletom z mocnymi ekranami.

Najlepiej skontaktuj się z serwisem tej firmy ;) z konkretną placówką albo wyślij maila na ich kontakt / pomoc. Poza tym zawsze jest ebay - może coś się znajdzie. Czasem na allegro są części, ale raczej nie jest to bardzo popularny tablet więc możę być ciężko...
GrimPiece

rozbity ekran - może na amazonie

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 5 Lis 2014, o 23:12

Cześć,
Nie dalej jak kilka dni temu klientka, z którą rozmawiałem powiedziała mi, że znalazła ekran dotykowy na serwisie amazon.com.
Co prawda, do innego tabletu, ale ... Znalazła dosyć tanio ( jak na tę część zamienną oczywiście). W sumie z wysyłką do Polski zapłaciła coś koło 100zł. Na serwisach polskich nigdzie tego nie mogła znaleźć i już straciła nadzieję.
Tylko jedna uwaga:
Trzeba się na 100% upewnić, że coś co zamówisz będzie pasowało do Twojego modelu tabletu. Napisać po angielsku maila lub jakąś wiadomość dla sprzedającego z podaniem dokładnej nazwy swojego tabletu.
Zagranica, to już trochę daleko - gdyby przyszło bawić się w odsyłanie produktu.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Do: rozbity ekran

Postprzez barteksmolinski » 17 Gru 2014, o 13:31

W przypadku tych mniej znanych tabletów, trudniej znaleźć zamiennik matrycy. Popytaj w serwisie u producenta, ale też nie zawsze mogą mieć serwis w naszym kraju, trzeba się dowiedzieć.
barteksmolinski

Wróć do Matryca, obraz, grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość