Sterowanie androidem za pomocą digitizera.

- rozmowy o problemach z matrycami, wyświetlaniem obrazu, grafiki na tablecie itp.

Sterowanie androidem za pomocą digitizera.

Postprzez halfchest » 10 Kwi 2015, o 23:57

Witam.
Zniszczyłem ekran i dotyk w tablecie. Reszta wydaje sie byc sprawna. Teraz go rozebrałem i próbuje wykorzystać to co pozostało. Płyta główna z tabletu ma wyjście miniHDMI. Po podłączeniu do monitora obraz normalnie się wyświetla, ale jednak nie wiem jak nim sterować( próbowałem myszka przez OTG - nie działa) . Czy jeśli kupie sam nowy digitizer będę mógł za jego pomocą sterować ekranem ?
halfchest

Do: Sterowanie androidem za pomocą digitizera.

Postprzez GrimPiece » 13 Kwi 2015, o 15:40

trudno powiedzieć, bo nie wiadomo co dokładnie uległo uszkodzeniu. Myszka tez teoretycznie powinna dzialać.
GrimPiece

Do: Sterowanie androidem za pomocą digitizera.

Postprzez Raffii » 14 Kwi 2015, o 22:59

Jeśli tablet ma bluetooth to możesz próbować przez tą technologię. Są takie piloty z żyroskopem, którymi można sterować, możesz też próbować z myszką na bluetooth, ale będziesz miał problem z podłączeniem tych urządzeń bo trzeba się dostać do ustawień. Teoretycznie nawet na klawiaturze możesz poruszać się po androidzie wystarczą strzałki i enter. Digitizer raczej polecałbym dokupić dedykowany do Twojego tabletu.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Raffii

Wróć do Matryca, obraz, grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość