Tablet modecom free tab 9702 hd x4

- rozmowy o problemach z matrycami, wyświetlaniem obrazu, grafiki na tablecie itp.

Postprzez lokus33 » 20 Wrz 2014, o 17:52

Witam posiadam tableta od wczoraj normalnie wczoraj go rozładowałem jak to od nowości i naładowałem i zostawiłem na noc rano biorę tableta do ręki jak poruszam nim to lata ekran włączają sie pasku u góry te od wi-fi itd ekran się przesuwa zawiesza się jak leży i nie rusza sie go to normalnie funkcjonuje ale takze zawiesza się nie wiem co może być przyczyną . Pomocy !!!!!! ! ! ! :(
lokus33

Postprzez marcus » 20 Wrz 2014, o 20:33

Możliwe , że coś z softem, wiec najlepiej sparwdź czy są do niego aktualizacje. A jak nie ma, to polecam w peirwszej kolejnosći wycieczkę do serwisu;) Ewnetualnie możesz pokombinować przy opcjach, któe dotyczą G-sensora, autoamtyczne obracanie ekranu itp - może pomoże, ale wtedy jednak częsciowo ograniczasz funkcjonalność tabletu, więc to rozwiązanie czasowe.
marcus

Postprzez GrimPiece » 20 Wrz 2014, o 20:38

Tak wariuje jak jest podłączony do ładowarki czy już po odłączeniu? Niektóre sprzęty, zwłaszcza marek w rodzaju Modecom mają takie odpały właśnie podczas ładowania.
GrimPiece

Postprzez lokus33 » 21 Wrz 2014, o 00:06

jak odłączam to też wariuje tylko jak nim poruszam ale mówicie że to coś z systemem nie z mechaniką w środku ?
lokus33

Postprzez marcus » 21 Wrz 2014, o 21:05

Kiedy tablet wariuje i zachowuje się, jakby potrzebowal egzorcysty, to nawalać może właściwie wszystko. Dlatego warto sprawdzić soft, bo to możesz zrobić samemu i być może reklamowanie nie będzie konieczne. Druga hipoteza jest taka, że zepsuty jest g-sensor, dlatego tablet świruje jak nim poruszasz. Jak go wyłaczysz, to być może będzie ok. No ale nie bęidzesz miał g-sensora.... Dlatego ostatecznie tak czy inaczej polecam serwis (jeśli soft nie pomoże, a grzebać w bebechach samemu nie warto).
marcus

Wróć do Matryca, obraz, grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość