"Biedronkowiec" Acer

- wydarzenia związane z tabletami, różne rankingi, premiery rynkowe

"Biedronkowiec" Acer

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 30 Sie 2013, o 23:33

Witajcie,
Akcje dyskontu Biedronka idą w górę, jeżeli chodzi o poziom elektroniki użytkowej. A to za sprawą kolejnej akcji typu "kup tablet z Biedronki".
29 sierpnia pojawił się w tym znanym i lubianym dyskoncie tablet marki Acer model B1-A71. Dodajmy, że pojawił się już po raz drugi. Jego pierwszy krótki rzut miał miejsce także w tym roku ( 2013) pod koniec kwietnia, a więc krótko przed komuniami.
Trzeba przyznać, iż jest to już sporo lepsze urządzenie niż ostatni biedronkowy hit w tym zakresie, czyli tablet myTab. Niektórych może dziwić fakt, że do Biedronki wchodzą już nie tylko typowe "chinole", ale także znane marki zaliczane do segmentu A. Ale jeśli przeanalizować to co ostatnimi czasy dzieje się w różnych innych sklepach typu Carrefour, Tesco , czy Lidl, to zdziwienie to juz nie będzie takie ogromne. Po prostu sieci handlowe tez chcą przyciągnąć klienta tanim gadżetem typu tablet.
Kto wie może kiedyś jakaś odmiana iPada pojawi się w Biedronce? :slonko: Jeśli ktoś ma ochotę i chwilę czasu przeczytać artykuł o Acerze z Biedronki , to serdecznie zapraszam na stronę naszego bloga do lektury najnowszego artykułu.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Tablety z Biedronki

Postprzez Geronimusek » 25 Wrz 2013, o 12:36

Właśnie przeczytałem artykuł. I też jestem w lekkim szoku, że już dyskonty proponują w sprzedaży takie tablety. Acer kojarzył mi się zawsze jednak z nieco wyższą półką... Ale jak widać masowość tabletów jest tak duża, że trafiają one już wszędzie, nawet do Biedronek, czy innych Lidlów. Teraz najważniejsza jest cena. I jeżeli ona będzie przystępna dla kupującego, to będą szły takie tablety. Zresztą z tego co słyszałem, to poprzedni tablet z Biedronki, niejaki myTab sprzedawał się całkiem nieźle. I jak na swoją cenę nie był tragiczny jakościowo.
Geronimusek

Wróć do Nowości / Aktualności / Ciekawostki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość