Dell Venue 11 Pro - nowy venue

- wydarzenia związane z tabletami, różne rankingi, premiery rynkowe

Postprzez GrimPiece » 8 Lip 2014, o 20:19

Wiele osób tutaj (i nie tylko tutaj) zachwyca się głównie Dell Venue 7 i 8. A wiec informacja dla tych, którzy zainsteresowali się Dellem, a chcieliby postawić na nieco większy i drożysz sprzęt - aktualnie do sprzedaży powoli trafia model 11" (a dokladnie 10,8") - powoli, bo jeszcze nie pojawił się w polskich sklepach, a pierwsze ceny pochodzą ze Szwajcarii. Osobiście spodziewam się doskonałego tabletu, który ma rozdzielczość full HD, wydajny nowy Intel Atom 4 rdzenie i jest solidnie wykonany. Ciekawe tylko czy będize popyt na 11". Jak widać producenci wciaż poszukują nowych wymiarów.

Na polskich portalach widnieją szacunkowe ceny ok 2000 zł (za Tabletamaniak). Ktoś chętny? Poza tym co myślicie o 11"?
GrimPiece

Postprzez jacek111 » 10 Lip 2014, o 19:26

Z jakiś badań wynika, ze większosć osób korzysta z tabletu w domach, siedząc sobie wygodnie w fotelu. Wtedy 11", a możę nawet i więcej będzie ok, trochę mniej komforotowo przy transporcie. Chętnie bym zresztą zobaczył jak prezentuje się na żywo taki wyrośnięty tablet. I czy da się z niego korzystać trzymając w jednej dłoni, czy tez jest nie do utrzymania...

Poza tym spodziewam się naprawdę dobrego sprzętu. Myślę, że Dell nie zawiedzie.
jacek111

Postprzez meanmore » 7 Sie 2014, o 12:07

11" to chyba jednak trochę za dużo jak na tableta, ale może się sprawdzić, bo ludzie mają teraz w sobie to, że im większe tym lepsze, tak jak kiedyś z telefonami było, że im mniejszy tym lepszy. No zobaczymy czy to się sprawdzi, na razie największy, który widziałam tablet to 10,1".
meanmore

Postprzez trenpot » 8 Sie 2014, o 13:23

Dell to bardzo dobra marka, więc wydaję mi się, że taki tablet może zrobić w Polsce furorę, jeśli będzie w przystępnej cenie, bo myślę, że co do jakości to nie można się przyczepić.
trenpot

Do: Dell Venue 11 Pro - nowy venue

Postprzez wernychora » 2 Kwi 2015, o 09:07

Niestety Dell strasznie winduje ceny swoich tabletów, a nie wspominając o innych produktach. Radze Ci się dobrze zastanowić nad zakupem ponieważ w produktach biznesowych możesz mieć problem z realizacją gwarancji.
wernychora

Miejscowość: Warszawa

Do: Dell Venue 11 Pro - nowy venue

Postprzez jacek111 » 2 Kwi 2015, o 14:25

skąd informacje o problemach z realizją gwarancji? Do tej pory nie słyszałem, żeby DEll sprawiał jakieś większe kłopoty. Pewnie czasem jakiś pojedynczy przypadek się trafi, ale wydaje mi się, że to wiarygodna marka. Czy zawyża ceny? Dell Venue 7 i 8 mają bardzo dobra wydajność i kosztują tyle co niektóre tablety o gorszych parametrach. Także w tym wypadku ceny są ok.
jacek111

Wróć do Nowości / Aktualności / Ciekawostki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość