Nowy tablet Toshiba

- wydarzenia związane z tabletami, różne rankingi, premiery rynkowe

Nowy tablet Toshiba

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 10 Gru 2012, o 00:02

Witam,
Pamiętam jak kilkanaście, czy może nawet jeszcze kilka lat temu ekscytowaliśmy się sprzętem marki Toshiba. Były fajne wieże, walkmany zdaje się też, a nawet odkurzacze. Naprawdę solidna japońska firma. Dzisiaj firma Toshiba wypuszcza tablet ( i to nie pierwszy) o nazwie Excite 10 SE. Jego recenzja jest raczej pozytywna, ale ... może nie do końca. Po szczegóły zapraszam do naszego najnowszego artykułu na blogu.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

dobra firma

Postprzez mlekoju » 27 Mar 2013, o 17:51

Toshiba to dobra i solidna firma. Nie jest to co prawda numer 1 w elektronice, ale na pewno zasługuje na miano stabilnej marki a jej sprzęt jest klasy 2.
mlekoju

spisał się

Postprzez hans » 28 Mar 2013, o 11:30

Testowałeś go może? Spisał się? Czy tylko słyszałeś recenzje? Zastanawiam się właśnie nad takim ciut tańszym tabletem i miałem w planach firmę Toshiba właśnie ;)
hans

Toshiba is OK, ale ...

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 29 Mar 2013, o 09:24

Testowałeś go może? Spisał się? Czy tylko słyszałeś recenzje? Zastanawiam się właśnie nad takim ciut tańszym tabletem i miałem w planach firmę Toshiba właśnie

Jeśli mnie pytasz, to osobiście nie testowałem tego modelu. Oprócz jednego, czy dwóch artykułów na ten temat czytałem może ze 3 opinie. Opinie pozytywne. Toshiba powinna być godna zaufania, ale jeśli poważnie myślisz o kupnie musisz zasięgnać więcej opinii z różnych źródeł. Od ludzi, którzy mieli już ten tablet w ręku i go używali. :slonko:
Na czym polega gwarancja door-to-door? To bardzo wygodne rozwiązanie, w przypadku ewentualnej usterki naszego urządzenia.
Włączanie i wyłączanie WiFi w tablecie z Androidem jest banalnie proste. Wystarczy kilka chwil aby się tego dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

znajomy

Postprzez bananiowy » 29 Mar 2013, o 13:58

Mój znajomy posiadał przez dość długi okres czasu właśnie tablet marki Toshiba. Nie narzekał jakoś bardzo na jego właściwości. Często mówił, że do jego podstawowych czynności jakie wykonuje codziennie na tablecie ten właśnie wystarcza.
bananiowy

Wróć do Nowości / Aktualności / Ciekawostki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość