Rok 2013 będzie jeszcze lepszy ( dla tabletów)

- wydarzenia związane z tabletami, różne rankingi, premiery rynkowe

Rok 2013 będzie jeszcze lepszy ( dla tabletów)

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 1 Sty 2013, o 23:07

Witam,
To, że tablety zaczynają opanowywać rynek komputerów ( szczególnie tych mobilnych), to wie już każdy, kto interesuję się tą branżą. Zresztą nietrudno to zauważyć. Ostatnio także Operatorzy Sieci Komórkowych postanowili wykorzystać tablet do celów abonamentowych. Przynajmniej jedna sieć oferuje tablet + smartfon w promocji z abonamentem. Więcej na ten temat można przeczytać w naszej najnowszej publikacji.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Kierunek rozwoju rynku tabletów

Postprzez Jan Bielski » 11 Sty 2013, o 10:08

Cześć,
Zastanawia mnie jedna rzecz - mianowicie - do czego zmierzają producenci komputerów mobilnych ( czyli tabletów)?
Pewnie słyszeliście, ze kilka dni temu miały miejsce w Las Vegas największe targi elektroniki na świecie. I tam zaprezentowano tablet marki Lenovo o przekątnej ekranu ...27 cali. Więc ja się teraz pytam: czy to jest jeszcze tablet, czy może już jakaś plazma dotykowa, czy coś w tym rodzaju?
Jak dla mnie ( i nie tylko dla mnie) maksymalnym rozmiarem tabletu jest coś około 10 cali. Po to żeby spełniał on swoją funkcję. czyli był mobilny w pełni oraz można było na tym urządzeniu wygodnie pracować. Jeśli jeszcze będziemy powiększać tablet, to już przestanie on spełniać swoje podstawowe funkcje. Z tego wszystkiego pozostanie tylko element "multitouch" - takie ogromne "tablecisko" będzie miało świetny multidotyk. Ale zabrać go gdzieś ze sobą - nic z tego! :kibel:
Jan Bielski

Wróć do Nowości / Aktualności / Ciekawostki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość