Tablet dla seniora

- wydarzenia związane z tabletami, różne rankingi, premiery rynkowe

Tablet dla seniora

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 14 Lut 2013, o 00:06

Witam,
Wszyscy wiemy, że jest coś takiego jak e-czytniki. I wiemy też, że technologia e-papieru zastosowana w czytnikach ebooków, w dłuższej perspektywie ma mniej męczyć oczy. Jednak dzisiaj dowiedziałem się czegoś zastanawiającego. Otóż czytanie na podświetlonym ekranie jest dużo bardziej korzystne dla ludzi starszych. Szczególnie wieczorem, kiedy oko jest już słabsze - senior dużo łatwiej odczyta tekst z tabletu, aniżeli w gazecie, czy tez z ekranu e-czytnika. O szczegółach czytaj w naszym artykule na blogu tabletoid.
Co to jest Sie? Aero2? Czy bezpłatny dostęp do Internetu, to fikcja? A jeżeli jest to już możliwe, to na jakich warunkach? Warto się tego dowiedzieć!
W końcu pojawił się na rynku tablet Kiano Core 10.1 Dual z 3G . Dlaczego ludzie tak długo czekali na urządzenie z wbudowanym modemem? Czy warto dołożyć 100 złotych i kupić Cora?
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

oooo

Postprzez mlekoju » 25 Mar 2013, o 23:39

Bardzo ciekawa informacja. Zawsze myślałem, że to właśnie na odwrót się dzieje. Wydawało mi się, że czytanie z e-czytnika niszczy wzrok i męczy oczy. Jednak jest odwrotnie ;)
mlekoju

Wróć do Nowości / Aktualności / Ciekawostki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość