Tablet kontra laptop

- wydarzenia związane z tabletami, różne rankingi, premiery rynkowe

Tablet kontra laptop

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 31 Paź 2012, o 00:20

Cześć,
Wiele osób się zastanawia, czy tablet może im zastąpić laptopa? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta. I jak zwykle najlepiej odpowiedzieć: TO ZALEŻY. Tablet nie jest jeszcze tak komfortowy w codziennej pracy, edytowaniu dokumentów jak laptop. Niektórzy narzekają na klawiaturę dotykową.
Co należy brać pod uwagę, kiedy zaczynamy dumać nad przejściem z laptopa na tablet? Przeczytaj ogólne wskazówki na naszym blogu w najnowszym opublikowanym artykule. :sun:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Tablet czy laptop?

Postprzez Jan Bielski » 8 Lis 2012, o 11:16

Cześć,
Właśnie jestem po lekturze artykułu na blogu. Fajnie przedstawione porównanie obydwu urządzeń. To co mnie osobiście bardzo zachęca w kierunku tabletu, to lepsza bateria, niż w laptopie (w sensie że wydajniejsza) i to że mogę tablet zabrać wszędzie ze sobą. Laptop niby też, ale jest ciężki, momentami zbyt ciężki, jak się z nim biega tu i ówdzie.
ps. Oglądałem dzisiaj sobie jeden tablecik w markecie. Włączyłem, pobawiłem się. Zaczynam coraz bardziej przekonywać się, ze tablet, to jest to. No i chyba wkrótce zdecyduję się na zakup. Tylko jaki? Zobaczymy.
Jan Bielski

i to, i to

Postprzez Grynio » 8 Lis 2012, o 11:33

Tablet może się sprawdzić dla kogoś, kto dużo podróżuje albo ma niewiele kasy na dobry sprzęt.
Ostatnio trafił do mich rąk Asus ZENBook UX31 - po prostu genialny!

Tablet jest również idealny dla osób, które mają dzieci. Można im włączyć bajkę, grę albo malowankę jak jedziemy samochodem, czekamy w kolejce albo musimy z kimś porozmawiać przez telefon ;)
Grynio

Wróć do Nowości / Aktualności / Ciekawostki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość