tablet z zakrzywionym ekranem

- wydarzenia związane z tabletami, różne rankingi, premiery rynkowe

Postprzez marcus » 15 Lip 2014, o 20:50

Witam, Samsung a także LG (i pewnie nie tylko) pomału przymierzają się do wyprodukowania tabletu z zakrzywionym ekranem, coś na kształt zakrzywionych telewizorów, które już sa na rynku. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Czemu to w ogóle służy? Rozumiem, ekran elastyczny, który może zwinąć itp... bo i takie mają się pojawić. Ale co z tabletem, który i tak jest sztywny, ale po prsotu wykrzywiony?
marcus

Postprzez GrimPiece » 17 Lip 2014, o 22:55

będzie można sobie nim bujać jak leży na stole. A tak seri oto domyślam się, ze może chodzić o wygodę patrzenia. Podobnie jak masz różne formaty ekranu, jedne sprawdzają się lepiej przy czytaniu inne przy grach. Pdobonie może być z ekranami krzywymi i prostymi;)
GrimPiece

Postprzez meanmore » 7 Sie 2014, o 12:05

Kiedy taki tablet będzie dostępnym w sklepach, bo chyba jeszcze się nie spotkałam, a może to być całkiem ciekawe urządzonko?
meanmore

Postprzez GrimPiece » 7 Sie 2014, o 16:23

Na razie to chyba wiadomo, że będzie dostępny dokładnie "w przyszłości" ;) Pytanie czy w ogóle taki patent przejdzie, pewnie zrobią jakieś badania rynku, jak się okaże że nie ma zainteresowania to sobie odpuszczą.
GrimPiece

Postprzez pokasala » 18 Sie 2014, o 16:01

Ciekawe na ile takie urządzenie będzie funkcjonalne i do czego będzie najlepsze (gry, czytanie, pisanie). Z chęcią przetestowałabym takiego tableta.
pokasala

Postprzez kamajastra » 19 Sie 2014, o 15:42

To będzie świetna innowacja w tablecie i o ile to będzie poprawiać działanie, grafikę, odbiór obrazu w tablecie to na pewno się przyjmie.
kamajastra

Postprzez jacek111 » 19 Sie 2014, o 16:38

Ja nie jestem taki przekonany do świetnosći tego rozwiązania. TV z zakrzywiony ekranem też powychodziły, ale rynku jak na razie to istotnie nie zmieniło. Nawet malo kto o nich słyszał. Właściwie chciałbym usłyszeć jak producent uzasadnia taką innowację.
jacek111

Postprzez lokatora » 21 Sie 2014, o 10:33

O telewizorach nie słyszałam, może takie telewizory są za drogie dlatego rzadko spotykane, Uważam, że tak samo może być z tym tabletem. Jak to się mówi: poczekam- zobaczymy.
lokatora

Postprzez Raffii » 21 Sie 2014, o 21:21

A o LG FLEX nie słyszeliście? Wszyscy kurierzy z takimi jeżdżą :) Rozmiar zbliżony do tabletu. Ekran zakrzywiony jest? Jest. Tylko nie dość, że toto duże to jeszcze zakrzywione i do kieszeni ciężko włożyć. Współczuje wszystkim kurierom :)
Awatar użytkownika
Raffii

Postprzez bakaraka » 25 Sie 2014, o 15:09

Jestem początkująca w temacie tabletów, zaczynam poznawać dopiero te urządzenia, a zakrzywiony ekran to coś nowego w moich zebranych wiadomościach. Od razu wygooglowałam ten sprzęt i nie spotkałam się z tym na żywo, a bardzo bym chciała.
bakaraka

Następna

Wróć do Nowości / Aktualności / Ciekawostki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość