Tanie tablety z Windows 8

- wydarzenia związane z tabletami, różne rankingi, premiery rynkowe

Postprzez jacek111 » 4 Cze 2014, o 11:39

Dobra wiadomość dla amatorów systemu od Microsoftu. Pomału mają wchodzić na rynek tanie tablety z windą. Podobno na targach Computex 2014 można było zobaczyć jakiegoś chińczyka za 100 dolców właśnie z windowsem. Co o tym sądzicie? Niedługo będzie tyle samo budżetowców z Windą co z Androidem? Skusilibyście się na taki sprzęt?
jacek111

Postprzez GrimPiece » 8 Cze 2014, o 14:29

Microsoft podobno obnizył wymagania sprzętowe od Win 8 i chyba tez cenę - więc takich budżetowców można się pewnie spodziewać niebawem więcej. Moim zdaniem ok. Kiedy pojawiły się pierwsze tanie tablety z Androidem, to były jake były (a raczej są jakie są bo ciągle powstają nowe i jest ich przecież masa), ale m.in. zmusiły Della, Asusa czy Samsunga to wypuszczenia tanich siedmiocalówek. Czyli konkurencja zawsze dobra. Poza tym pełny Windows jest bardzo ok i już jest sporo osób, które wolą go od Androida. Chociaż mam nadzieję, że googlowy system nie zostanie całkowicie zdominowany, bo jakoś nie podoba mi się wizja wszechobecnego windowsa również na tabletach.
GrimPiece

Postprzez piotrkaczmarek01 » 15 Cze 2014, o 14:36

Ja z przezwyczajenia do windowsa, napewno kupił bym takiego tableta.
piotrkaczmarek01

Postprzez Raffii » 20 Cze 2014, o 23:33

Ciekawy jestem jak ten ciężki system sobie poradzi na tanich maszynach... Już sama instalacja windowsa zajmuje dużo więcej miejsca na dysku niż Android, a to wiąże się z większymi kosztami produkcji... Ale zobaczymy jak to się przyjmie.
Awatar użytkownika
Raffii

Postprzez GrimPiece » 21 Cze 2014, o 08:50

no racja, chyba że odbędzie się to kosztem wolnego miejsca, a nie poprzez dokladanie pamięci wewnętrznej.
GrimPiece

Wróć do Nowości / Aktualności / Ciekawostki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość