Alcatel EVO7 modem

- sprawy obudowy, gniazd, portów, a także łączności

Alcatel EVO7 modem

Postprzez PIotruniu001 » 24 Lis 2013, o 10:56

Witam, otóż kupiłem w ofercie orange tablet alcatel evo7, lecz państwo pomarańczowi nie dają do niego akcesorium (Modemu). chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość dokupienia tego modułu. Wiem, że mogę przecież podłączyć modem przez kabel OTG, ale po co, skoro tablet ma wejście na modem, jest to bardziej praktyczne, niż zwisający kabelek u dołu tabletu. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje związane z owym modemem, z góry dziękuje i pozdrawiam.
PIotruniu001

Alcatel EVO7 modem

Postprzez Geronimusek » 25 Lis 2013, o 23:10

Ale jak Ty chcesz dokupić modem do tego tabletu skoro jest on jego integralną częścią? Przecież ktoś by Ci musiał tą ramkę sprzedać osobno...
Liczysz na to, że można to dokupić osobno? Po mojemu, to jedynie gdzieś u producenta, albo w jego serwisie bardziej coś takiego można by było wykombinować. Bardziej w serwisie alcatela. Podpytać techników, czy nie mają ewentualnie gdzieś na zbyciu takiego modemu. Mogą mieć, bo pewnie montują w tabletach na co dzień. Taka moja mała sugestia. :oops:
Geronimusek

Wróć do Obudowa, gniazda, łączność bezprzewodowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości