lark freeme x2 7 ver 2 z supermarketu a modem huawei e 161

- sprawy obudowy, gniazd, portów, a także łączności

lark freeme x2 7 ver 2 z supermarketu a modem huawei e 161

Postprzez tarpen » 29 Lis 2014, o 18:32

witam Uzytkownikow.jak w temacie pytanie chciałem zadac.czytalem w tym dziale,ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój przypadek.
Lark Freeme x2 7 ver 2 z supermarketu za nieco ponad stowe pięknie smiga z wifi naturalnie,lecz po podlaczeniu modemu usb Huawei e 161 z karta Orange w tym przypadku,poprzez przejsciowke z micro usb nie działa.
nie wiem,czy ja nie potrafie dokonać prawidłowej konfiguracji czy urządzenie "tabletopodobne" nie spelnia określonych wymogow.
z serwisu Lark otrzymałem informacje iż tablet wspiera OTG,posiada oczywiście możliwość wylaczenia wifi i uzycia ustawien sieci komórkowych,ale po wpisaniu apn,hasla,nazwy użytkownika nie można przejść dalej aby zapisac nowy punkt Apn i korzystać z internetu za pomocą karty sim.

proszę o kilka slow podpowiedzi i pozdrawiam jednocześnie z Malopolski....
tarpen

Do: lark freeme x2 7 ver 2 z supermarketu a modem huawei e 1

Postprzez jacek111 » 1 Gru 2014, o 21:29

Witam, wystarczy, że uzupenisz dane apn i powinien się pojawić na liście. Tak jak tutaj
https://www.youtube.com/watch?v=AjF5Ng1BG80#t=65

poza tym czy upewniałeś się, ze sam modem działa właściwie? Na przykład po podłaczeniu do kompa? Albo czy też palą się chociaż na nim jakieś lampki? Czsaem winna jest też przejściówka.
jacek111

Postprzez tarpen » 2 Gru 2014, o 15:58

dziekuje za info,jacek111.juz opanowałem sytuacje.masz racje.kabelek za 2 peeleny był do bani.pzdr.
tarpen

Postprzez tarpen » 4 Gru 2014, o 13:07

PROSZE MODERATORA O ZAMKNIECIE POSTU.
tarpen

Wróć do Obudowa, gniazda, łączność bezprzewodowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość