Lenovo TAB S8-50L - podłączenie do rzutnika

- sprawy obudowy, gniazd, portów, a także łączności

Lenovo TAB S8-50L - podłączenie do rzutnika

Postprzez p1c1ak » 2 Mar 2015, o 14:16

Cześć

Posiadam nowy tablet od Lenovo :
http://shop.lenovo.com/pl/pl/tablets/lenovo/s-series/s8/#tab-specyfikacja

Niestety dopiero teraz dowiedziałem się, że na 99% tablet ten nie obsługuje standardu mhl. Pytanie moje jest następujące :

Czy da się ten tablet w jakikolwiek sposób podłączyć do rzutnika z gniazdami :
- VGA
-RS-232
-S-Video

I jeśli się da to jak?

Z góry dziękuję za odpowiedź w imieniu Żony jak i swoim.

ps. mam nadzieje, że wybrałem dobre pod forum.

Pozdrawiam.
p1c1ak

Do: Lenovo TAB S8-50L - podłączenie do rzutnika

Postprzez jacek111 » 2 Mar 2015, o 18:45

Można dokupić przystawkę bezprzewodową, najbardziej popularny jest chromecast albo miracast - ale to wymaga odbierania przez wifi. Działa dobrze z tv i rzutnikami, ale urządzenie odbiorcze musi wspierać ten standard. Rzutniki mają częśćiej miracast.

Co do MHL to czasem nie działa z konkretną przejściówką, jeśli testowałeś to połączenie i dlatego uważasz, że nie działa - to spróbuj z innym kablem, możę da radę.
jacek111

Do: Lenovo TAB S8-50L - podłączenie do rzutnika

Postprzez Raffii » 2 Mar 2015, o 22:55

Tablet ma procesor firmy Intel. Z jego specyfikacji wynika, że możliwa jest transmisja obrazu poprzez Intel Wi-Di. Sprawdź czy nie da się w ten sposób przerzucić obrazu do rzutnika. Oczywiście rzutnik również musi wspierać tę technologię. Z MHL jest dokładnie tak jak powiedział mój przedmówca. Czasem działa czasem nie. Potrzeba dobrej przejściówki, niekoniecznie drogiej trzeba szukać i sprawdzać niestety z tabletami bez wyjścia video sprawa jest skomplikowana.
Awatar użytkownika
Raffii

Wróć do Obudowa, gniazda, łączność bezprzewodowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości