Połączenie z komputerem przez kabel USB

- sprawy obudowy, gniazd, portów, a także łączności

Połączenie z komputerem przez kabel USB

Postprzez samsang31 » 21 Mar 2013, o 20:14

Witam
Posiadam Samsunga GT-P3100. Mam taki problem: po podłączeniu tabletu do komputera wyświetla mi się jako by był to aparat fotograficzny( wcześniej wyświetlał sie jako tablet), nie moge nic wgrać ani zobaczyć. Jest to dla mnie duży problem gdyż po to tablet jest. Mam tak nie odkąd posiadam tablet ale odkąd zrobiłem format komputera. Nie mogę nigdzie znaleźć info na ten temat. Przegladałem panel sterowania i inne i nic. Jeśli ktoś wie o co chodzi to prosze o pomoc.
samsang31

hmmm

Postprzez mlekoju » 25 Mar 2013, o 23:26

Masz może płytę instalacyjną do tabletu? Widocznie musiał się usunąć sterownik, który dobrze odczytywał podłączenie usb.
mlekoju

Płyta instalacyjna

Postprzez samsang31 » 27 Mar 2013, o 20:15

Właśnie nie miałem płyty żeby zainstalować. On działał bez płyty.
samsang31

komputer

Postprzez hans » 28 Mar 2013, o 11:04

Tutaj musi być wina komputera. Bo to po jego formacie zaczął występować błąd? Jakiś dodatek pewnie się usunął, albo po prostu ustawienia się jeszcze mogły zmienić.
hans

wcięło sterownik

Postprzez Geronimusek » 3 Kwi 2013, o 21:53

Na 90% wcięło jakiś sterownik, który odpowiada za odczyt tabletu jako osobnego dysku na komputerze. Mi normalnie pokazuje zasoby znajdujące się na tablecie, gdy go podłączam do komputera ... :gazeta2:
Geronimusek

Wróć do Obudowa, gniazda, łączność bezprzewodowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości