Problem z kodami mmi Lenovo Yoga 2 1050L

- sprawy obudowy, gniazd, portów, a także łączności

Problem z kodami mmi Lenovo Yoga 2 1050L

Postprzez yec » 24 Lis 2014, o 13:14

Witam

Posiadam tablet Lenovo Yoga 2 1050L i mam problem z kodami mmi.

Tablet współpracuję z internetem prepaid austryjackiego operatora tele ring. Jak napisałem wcześniej brak w nim funkcji telefonu i tutaj pojawia sie probem. Żeby doładować konto za pomocą telekodu należy wpisać kod *103*14 cyforwy kod#. Nie da się tego zrobić ponieważ brak aplikacji telefonu. Próbowałem zainstalować pierwszą lepszą aplikację telefonu z Google Play ale nie działa- błąd obsługi telefonu.
Wiadomo, że można wyjąć kartę sim, przełożyć do telefonu, doładować i wrócić ale to jest trochę kłopotliwe. Doładowanie z bankomatu, konta bankowego też nie wchodzi w grę.

Macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam
yec

Do: Problem z kodami mmi Lenovo Yoga 2 1050L

Postprzez jacek111 » 25 Lis 2014, o 23:09

A operator na swojej stronie nie podaje jakiegoś rozwiązania dla tego problemu? Karta sim ale brak fukcji tel w tablecie to raczej częsty przypadek, więc powinni się jakoś na to przygotować...

Inna sprawa - czy nie ma funkcji dzwonienia czy esek też nie można? Ja doładowuje konto w telefonie eską na numer tel banku.

Ewentualnie doładowanie z numeru na numer, ale do tego chyba też gsm jest potrzebne, wiec nie wiem czy da radę.
jacek111

Wróć do Obudowa, gniazda, łączność bezprzewodowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości