Obróbka zdjęć w systemie Android

- jaki system warto mieć w tablecie, co polecacie, a co odradzacie?

Postprzez Geronimusek » 6 Sty 2013, o 23:53

Cześć,
Nie wiecie może czy możliwa jest obróbka zdjęć w OS Android? Chodzi mi o coś takiego jak powiedzmy Photoshop w Windowsie. czy może nawet Gimp darmowy. No bo generalnie za wiele bym za to płacić nie chciał. Te kilkadziesiąt złotych - czemu nie? Ale nie więcej.
Macie jakieś propozycje? Ktoś coś takiego używa? :thankyou:
Geronimusek

PicsArt z Google Play

Postprzez Jan Bielski » 16 Sty 2013, o 12:23

Hej,
Znalazłem informację na temat programu, o który pytasz. Jego nazwa to PicsArt. Do ściągnięcia z marketu Google Play. Z tego , co piszą, to jest to jeden z najlepszych programów - darmowych - przeznaczonych do obróbki zdjęć dla systemu Android. Sam co prawda jeszcze tego nie zainstalowałem, ale mam zamiar. Coś takiego może się czasami przydać. :dajekwiaty:
Jan Bielski

dzięki

Postprzez Geronimusek » 31 Sty 2013, o 00:05

Hej,
Dzięki za podrzucenie tego programiku. Zainstalowałem, i faktycznie jest fajny. Owszem nie jest jakoś strasznie rozbudowany, ale swoje podstawowe funkcje spełnia. I to jest ważne. Można polecić dalej, jakby ktoś się pytał. :D
Geronimusek

nie wiem

Postprzez bananiowy » 27 Mar 2013, o 16:46

Nie wiedziałem nigdy o takich aplikacjach, bo nie były mi potrzebne. Jednak ściągnąłem ten programik, trochę się pobawiłem i strasznie przypadł mi do gustu :faceangel:
bananiowy

Postprzez Godbite » 30 Maj 2014, o 20:41

Program do obróbki, jakiego używam na Andku to Pics Play Pro - bardzo rozbudowany, ale przejrzysty i prosty w obsłudze. Ma wszystko czego trzeba. Bardzo intuicyjny i przede wszystkim szybki - inne wypadały w testach dość wolno.

Polecam zajrzeć na stronę http://yourapps.info/aplikacje-na-tablet - tam można znaleźć recenzje przedstawionych przeze mnie aplikacji, no i tysiąca innych użytecznych rzeczy - ja co chwilę coś ciekawego tam wynajduję :)
Godbite

Postprzez tamarajas » 1 Cze 2014, o 18:37

Mnóstwo jest różnych bezpłatnych edytorów zdjęć. Całkiem fajne, łatwe aplikacje.
tamarajas

Postprzez GrimPiece » 2 Cze 2014, o 20:33

@Godbite Wygląda spoko ten Pics Play Pro. A testowałeś może też Pixl Xpress? Jesteś w stanie porównać jakoś te dwa?
GrimPiece

Wróć do Ogólnie o systemach operacyjnych

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość