Jakie gry na tabletoida?

- jakie aplikacje i gierki warto kupić? za co warto płacić, skoro jest tyle softu za darmo?

Jakie gry na tabletoida?

Postprzez Paweł M. Steczkowski » 14 Lis 2012, o 01:33

Witam,

zastanawiam się nad zakupem tabletoida dla dziecka.
Pomysł wydaję się dobry z punktu widzenia praktyka - bo tanie, wygodne i do nauki jak znalazł, ale jest druga strona medalu.

Oczywistym jest, że dzieciaki lubią sobie czasem pograć i zastanawiam się jak wygląda ta kwestia w kontekscie tabletoida.

Przyznam szczerze, że gry kręcą mnie niczym dowcipy strasburgera, dlatego chciałbym poradzić się Was, młodszych, mądrzejszych i bardziej na czasie ludzi w tej kwestii.

Da się pograć w coś dobrego na tabletoidzie?

Pzdr
:emo:
Pafę
Paweł M. Steczkowski

Angry Birds is OK

Postprzez Jan Bielski » 14 Lis 2012, o 11:12

Cześć,
JA zainstalowałem wczoraj gierkę Angry Birds z Google Play. I powiem Ci, że to jest coś fajnego. Niby gra dla dzieciaków, a człowiek sam by się bawił. Czasu szkoda. Moja córka 6 letnia jest zachwycona tą gierką i pewnie będzie zabierać tablet :shock:
No bo niestety lepiej się gra na 10 calowym niż na siedmio calowym.

PS. Widzę, że domena się nieźle kojarzy z samym tabletem (tablet - tabletoid) , :lol:
Jan Bielski

dziękaszi

Postprzez Paweł M. Steczkowski » 14 Lis 2012, o 22:56

Hehe no to fajno. A ciekawe jak sprawa się ma z gierkami serwisu gry.pl :)
Mój mały prowadzi tam jakieś poważne interesy w grze Milionere city, i w międzyczasie jest Donem w jakiejś mafii.
Próbowaliście grać w coś na tym serwisie?
Paweł M. Steczkowski

World of Zombies

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 15 Lis 2012, o 23:23

Cześć,
Próbowałem bawić się jedną gierką w tym serwisie. Nazwa jak w tytule "World of Zombies". Taka przygodówka - można powiedzieć. Czyli zabawa na 102 , i ... totalny złodziej czasu. Więc lepiej się nie wciągać. :thankyou: Ogólnie fajne wrażenie ten serwis sprawia.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

google play

Postprzez jacek017 » 7 Mar 2013, o 22:17

Tak, serwis bardzo ładnie wygląda. Wszystko jest uporządkowanie i nie ma większych problemów, aby odnaleźć interesującą nas aplikację.
jacek017

re

Postprzez kristoffer » 9 Mar 2013, o 02:28

Ja ze swojej strony również polecam grę "ANGRY BIRDS" - wciąga na długie godziny. Naprawdę nie łatwo się oderwać od tabletu...
kristoffer

dużo

Postprzez maniak » 27 Mar 2013, o 14:36

Angry Birds to najczęściej polecana aplikacja dla dzieci. Są też gry takie jak Hugo, Wher's my Wother i wiele innych. Każda z nich jest w sam raz dla dziecka.
maniak

Jakie gry na tabletoida?

Postprzez benkp » 20 Sty 2014, o 17:40

Anbry Birds wymiatają. Osobiście stara się wykorzystywać tablet dla dzieciaków bardziej do nauki niż do grania.
Awatar użytkownika
benkp

Jakie gry na tabletoida?

Postprzez andrzejkoziol11 » 2 Lip 2014, o 12:27

Ja używam tabletu głównie do internetu i filmów. Ale czasem zagram sobie w Fruit Ninja.
andrzejkoziol11

Do: Jakie gry na tabletoida?

Postprzez GrimPiece » 1 Paź 2014, o 16:22

W tej chwili tablet zaczyna byc już pełnoprawną platformą do gier. Wyszły nawet dwa znane modele (i parę budżetowych) typowo pod gry - mam na myśli Nexusa i Shielda. Ten ostatni, dzięki streamingowi z karty graficnzej albo serwerów NVidii daje radę z tytułami, których nie pociagnie desktop sprzed paru lat. Także z pewnoscia da się pograć - i to w co tylko chcesz ;) Choć oczywiscie jak ktoś woli gierki przeglądarkowe to też da się zrobić ;)
GrimPiece

Następna

Wróć do Płatne gry i programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość