Program antywirusowy

- jakie aplikacje i gierki warto kupić? za co warto płacić, skoro jest tyle softu za darmo?

Program antywirusowy

Postprzez modelmt87 » 7 Lip 2014, o 15:33

ja polecam McAfe używalem go jest bardzo dobry
modelmt87

Do: Program antywirusowy

Postprzez oogdy » 14 Lip 2016, o 15:02

Kończy mi się licencja antywirusa na kompie, znalazłem opcję 2IS+2 na androida i się zastanawiam czy warto na tablecie instalować antywira? Macie na swoich,z mojego tableta korzysta kilka osób i zdarzyłi się kilka razy że jakiś syf ściągnęli, potem był problem z pozbyciem się tego i teraz nie wiem czy kupić ten pakiet
oogdy

Postprzez GrimPiece » 14 Lip 2016, o 19:06

ja mam antywirusa trustgo i nigdy nie było problemów. Fakt, że nie chodzę po żadnych podejrzanych stronkach, a jak ściągam to raczje popularne apki z playa. Tak czy inaczej myślę, że warto mieć, o ile nie będize odczuwalnie zamulał urządzenia. Trustgo całkiem dawal radę po tym względem.
GrimPiece

Postprzez Pokemons » 24 Lip 2016, o 13:25

szkoda inwestowac w antywiry , bo jak dbasz na biezaco o pc to jest ok
Pokemons

Postprzez oogdy » 19 Sie 2016, o 20:46

dbam o swoje sprzęty a i tak mi się zdarza złapac jakiś syf, szczególnie jak jakiegoś pendriva z punktu ksero przynoszę , tam latwo coś złapac, podobno tez sporo ostatnio jest włamów hakerów przez podrobione apki pokemon go, słyszeliście o tym?
oogdy

Poprzednia

Wróć do Płatne gry i programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość