Program antywirusowy

- jakie aplikacje i gierki warto kupić? za co warto płacić, skoro jest tyle softu za darmo?

Program antywirusowy

Postprzez Krzysztof Krawczyk » 14 Sie 2012, o 23:10

W sumie to biegły w tabletach nie jestem. Zrobiłem jednak wdrożenie GIODO w firmie gdzie wykorzystywano tablety i musiałem się wgryźć w te zgadnienie. Zastanawia mnie czy Eset Mobile - czyli dedykowany na smartfona na androidzie działałby na tabletach na tym systemie. Jeżeli tak to byłby to najtańszy płatny antywirus. Cena 20 zł za licencję roczną
Krzysztof Krawczyk

Antywirus na tablet

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 19 Sie 2012, o 23:50

Witaj Krzyśku,
W specyfikacjach ESETa nie mozna nic znaleźć , jeśli chodzi o ochronę tabletu przez ten system ... :?:
Aczkolwiek firmy produkujące antywirusy również w wersji MOBILE z przeznaczeniem na OS Android robią go przeważnie i dla smartfonów i dla tabletów. Przykłady to Norton , AVG, czy tez McAfee.
Tablety sa gadżetem nowym, więc jest prawie pewne, że niemal kazda firma produkująca antywira pod Android będzie to robiła także dla tabletów. Nie ma innej opcji.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Program antywirusowy

Postprzez Krzysztof Krawczyk » 10 Wrz 2012, o 16:34

Witaj Piotrze,

Eset Mobile z mojej wiedzy jest dedykowany do smartfonów. Oprócz standardowej ochrony antywirusowej daje możliwości zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą np. zdalne blokowanie karty sim, albo namierzenie gdzie się znajduje. Dostępne systemy operacyjne pod jakim działa Eset Mobile to między innymi Android. I teraz czy myśleć w sposób taki system to system i jak np soft pod Windows czy nie zadziała. Przy okazji rozmowy z przedstawicielem Eseta zapytam się go jak to jest z tabletami
Krzysztof Krawczyk

Norton

Postprzez kamyk12 » 11 Mar 2013, o 19:10

Witam!
Sam korzystam na moim tablecie z antywirusa Norton i jestem bardzo zadowolony z jego funkcjonowania.
Pozdrawiam ;)
kamyk12

antywirus

Postprzez maniak » 27 Mar 2013, o 14:34

Nie miałem nigdy na żadnym innym urządzeniu niż komputer antywirusa. Dla mnie to tylko zbędna aplikacja, która działa cały czas w tle i pożera baterię i niezbędną innym aplikacją pamięć.
maniak

Re: Program antywirusowy

Postprzez benkp » 1 Mar 2014, o 10:04

Korzystam z Avast Mobile Security 3.0 - uważam, ze bez dobrego antywira - nie ma co ruszać w świat.
Awatar użytkownika
benkp

Program antywirusowy

Postprzez piotrkaczmarek01 » 15 Cze 2014, o 14:40

Ja korzystam z antywirusa norton, i działa bez zarzutu.
piotrkaczmarek01

Program antywirusowy

Postprzez marcus » 15 Cze 2014, o 20:50

długo go używasz?
marcus

Program antywirusowy

Postprzez kamilubosz » 26 Cze 2014, o 10:51

Ja z McAfee tylko połączył się z Intelem i teraz jest zdecydowanie drożej. Ale cóż. Zrobić wiele się pisze o antywirusach i tak naprawde nie wiadomo który jest w tej chwili najlepszy
kamilubosz

Miejscowość: Gdynia

Program antywirusowy

Postprzez jacek111 » 26 Cze 2014, o 14:49

zależy też pewnie jakie kryteria wziąć pod uwage. Mówisz o wersji McAfee na tablety / urządzenia mobilne jak rozumiem?
jacek111

Następna

Wróć do Płatne gry i programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość