Dell Venue 8

- co Cię zachwyciło w kupionym sprzęcie, a co Cię zawiodło?

Dell Venue 8

Postprzez jacek111 » 15 Sie 2014, o 15:09

to nie tyle pytanei o Dell Venue co obsługę Androida. Oczywiśćie można zrobić to co powiedziałaś - tapnij przycisk od opcji albo przytrzymaj palec na ekranie głównym, wtedy powinno się pojawić menu. Wybierasz "katalogi", a potem w zależnosci od potrzeb rodzaj katalogu, który chcesz dodać. Zarządzanie katalogami w Androidzie troche się różni od tego co znasz z windowsa. Dlatego warto ściągnąć sobie aplikację - menadżer plików, która znacznie ułątwia sprawę. Poza tym większość użytecznych folderów, np. galeria jest już zrobiona z automatu. No i jak chcesz porządkować coś co jest na karcie, to zawsze możesz ją do laptopa załadować i tam poukladać, jeśli tak będzie Ci łatwiej.

Folder "moje pliki" powinien być, aczkolwiek w zależności od wersji Androida takie rzczy mogą się róznić. Czasem producenci przerabiają nieco system, niektórzy dość mocno. Nie wiem jak dokładnie jest w Dellu.

Tu masz przykładowe menadżery. Zwlaszcza ES polecam http://www.komputerswiat.pl/testy/progr ... droid.aspx
jacek111

Re: Dell Venue 8

Postprzez xPOGOx » 20 Sie 2014, o 20:26

Mam pyt. czy wam też szybko bateria schodzi. Nawet podczas wyłączonego tableta.
xPOGOx

Dell Venue 8

Postprzez pincia_xd » 21 Sie 2014, o 11:55

jacek111
dziękuję za odpowiedź.
menadżer już zainstalowałam, innej opcji nie było, bo nie było żadnego folderu z plikami.
Aczkolwiek z tym tworzeniem folderów dalej nie mogę sobie poradzić, bo po prostu jak przytrzymuje ekran to pojawia mi się opcja :"wybierz tapetę z ..." i tam kilka opcji.

Dlatego też pytałam, bo myślałam, że to jest jakaś cecha dellów, że nie można tworzyć w menu folderów własnych.
Mam telefon samsunga z androidem i można było bez problemu, dlatego byłam zdziwiona, że w tablecie z androidem nie umiem tego zrobić..

xPOGOx
mi tak w miarę trzyma
ładowałam przedwczoraj.
Nie używałam jeden dzień, wczoraj czytałam z kilka godzin książkę i dzisiaj też z godzinę czytałam, i mam 30%.
pincia_xd

Dell Venue 8

Postprzez marcus » 21 Sie 2014, o 20:44

To w takim razie cieżko będzie pomóc - generalnie jest tak, że każda firma sobie Androida pod siebie przerabia. Jeśli Dell usunął tę opcję, to jedynie ktoś kto ma też Della może wiedzieć, jak to się robi.

PS A w menadżerze nie idzie zrobić nowego folderu?
marcus

Poprzednia

Wróć do Masz tablet? kupiłeś tablet? - pochwal się!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość