Dell Venue 8

- co Cię zachwyciło w kupionym sprzęcie, a co Cię zawiodło?

Dell Venue 8

Postprzez Camell » 24 Cze 2014, o 18:35

Witam Serdecznie,
jako iż temat tabletu Dell Venue 8 powtarza się dość często jako posiadacz owego tabletu postanowiłem dodać coś od siebie. Zaczynając od wyglądu muszę przyznać iż Dell wykonał naprawdę świetną robotę, bez zbędnych elementów do tego wszystko idealnie do siebie pasujące i z tyłu super wyglądające nie duże logo producenta. Tylna część tabletu pokryta jakby gumą która mało tego,że dobrze wygląda to sprawia iż trzyma się go dużo pewniej. Jeśli chodzi o szybkość działania to pod tym względem nie mam nic do zarzucenia, działa płynnie,szybko i bez przycięć. Ekran jak dla mnie bardzo dobrej jakości chodź kolory mogłyby być bardziej intensywne/nasycone ale tak jak powiedziałem mimo to ekran jest naprawdę świetny. Wifi trzyma sygnał bardzo dobrze i nawet kilkanaście metrów od routera nie gubi go. Jeśli chodzi o robienie zdjęć to wychodzą one naprawdę słabo ale dla mnie aparat w tablecie mógłby nie istnieć. No i pozostaje najistotniejsza rzecz a mianowicie bateria. W tej chwili przy umiarkowanym użytkowaniu pozostało mi 77% a tablet na baterii chodzi już od 12h 10min. Jeśli ktoś miałby jakieś inne pytania to proszę pisać w poście a na pewno odpowiem.
Camell

Dell Venue 8

Postprzez marcus » 25 Cze 2014, o 19:13

witam, świetnie, dokładnie takiej informacji tutaj brakowało. Dzięki!

Jedno pytanie: instalowałeś na nim jakieś popularne gry, jakies Asphalty, Real Racingi, Modern Combaty i inne GTA ? Podejrzewam, że na wysokich detalach nie pójdą, ale jestem ciekaw czy Venue daje radę je odpalić i czy można swobodnie pograć?
marcus

Dell Venue 8

Postprzez turbogt10 » 28 Cze 2014, o 11:49

Witam kupilem tez Venue8 i taka opinie mam o nim jaka ma cammel. Naprawdę olej za ta cenę , a co do pytania Marcusa , gram w asfalta 8 na full i chodzi jak złoto wiec naprawdę zapieprza. Pisze ze mam 2ghz ale to 2 rdzenia ? Nie wiem jak to sprawdzić w ustawieniach tego nie znalazłem . pozdrawiam
turbogt10

Re: Dell Venue 8

Postprzez Camell » 28 Cze 2014, o 12:43

Witam,
nie instalowałem gier tego typu ale sprawdzę to w najbliższym czasie. A jeśli chodzi o procek to masz 2Ghz i dwa rdzenie więc jet moc:)
Camell

Postprzez turbogt10 » 28 Cze 2014, o 14:04

no jest moc jest , i właśnie teraz mam troche się rozpisać ,ponieważ tak jak mówił cammel , jest dużo wątpliwośći co do tego sprzętu , i szczerze pisze że plusy to : szybkość działania. działa szybko płynnie Gry internet np włączam youtube - jakiś tam filmik od razu się włączą (no może kapkie wolniej jak na kompie ) poza tym ładny obraz jest .gdy 1 raz włączyłem to za 2-3godzinki była aktualizacjaa z 4.2.2 Jelly bean, do 4.4.2 Kitkata. aparat- nie mogę powiedzieć że robi bardzo ładne zdjęcia ale też nie robi takich najgorszych. jakąs tam fotke można zawsze cyknąć. Obudowa - bez zbędnego pier.. wszystko na miejscu jest a nie guzików 20 i co chwile jakiś sie naciśnie. 8 calówka z tyłu ma taką ala gume , bardzo fajnie siedzi w łapie. no narazie tylko tyle moge o nim powiedzieć. myśle że będzie służył. wybierałem między tab 3 a venue. i jestem zadowolony z tego wyboru , ponieważ tab 3 słabsze parametry , i coś tam sie podobno pieprzy z baterią. zobaczymy jak będzie z venue. pozdrawiam .
turbogt10

Dell Venue 8

Postprzez marcus » 28 Cze 2014, o 17:40

@turobgt10 dzięki za info, no faktrycznie się nie spodziewalem, ze asphalt 8 pójdzie na pełnych detalach. W coś tam jeszcze może grałeś cieakwego?

btw po venue8 najlepiej widać ile robi technologia procesora. Venue dwa rdzenie (choć fakt, że aż 2GHz) ale są szybsze niż 90% budżetowców z quadro na pokładzie.

Dobrze, że te aktualizacje od razu wchodzą - widać, że dell porządna firma i nie trzeba czekać dwa lata na nowy soft.

Co do taba 3 to też o tej baterii słyszałem kilka razy i w sumie naawet jak się tutaj po forum popatrzy to były takie wątki, że "galaxy tab nie chce ładować" itp. Pytanie jak wielu sztuk to dotyczy.
marcus

Dell Venue 8

Postprzez turbogt10 » 29 Cze 2014, o 13:20

co ja jeszcze tam grałem fifa 14 też bez zarzutów i powiem że ładnie wygląda też grafa . i jeszcze grałem w realsteelwrb -roboty sie biją ( tam jakaś gra z filmu jakiś tam film był taki). dead trigger 2, gt racing 2 .no i jeszcze powiem szwagier ma samsung galaxy tab 2 7 cali. to wiedziałem że będzie różnica w wielkości , ale nie wiedziałem że taka kolosalna. naprawde dużo większy. dobrze właśnie że ma tą obudowe gumową bardzo dobre zastosowanie . pozdrawiam
turbogt10

Dell Venue 8

Postprzez marcus » 30 Cze 2014, o 20:11

o, we fife gra masa ludzi, wiec dobrze że ładnie na nim chodzi. Po tych Waszych opiniach to jestrem jeszcze bardziej przekonany, że ten Venue 8 nie ma konkurencji w tej cenie.

Hehe, no rozmiar niby tylko o jeden cal większy, ale jakby nie patrzeć to o 13% (licząc na szybko) większy, trochę jest. Zresztą nic dziwnego, że te ósemki się stały takie popularne - znacząco większe od siódemek, a jednak dalej mobilne no i w miarę tanio się da dostać. 10" w tej cenie to w życiu nic sensownego nie znajdziesz. Apple dobrze wyczuł sprawę - pierwszy był w końcu iPad mini, a inni podchwycili.
marcus

Dell Venue 8

Postprzez suavek » 10 Lip 2014, o 23:24

Turbogt10 >> a masz wersje z 3g czy bez ?

Czy tablet robi się ciężki podczas dłuższego użytkowania?

Jak oceniasz tablet w skali od 1 do 10 ? Jesteś zadowolony z zakupu ?
suavek

Postprzez pincia_xd » 14 Sie 2014, o 22:35

Witam!
Dzisiaj dostałam tableta dell venue 8.
Mam kilka pytań..
Czy jest w nim możliwość tworzenia folderów, aby można było organizować sobie główny ekran?
Jest coś takiego jak folder "moje pliki" czy coś gdzie po prostu zebrane są wszystkie zapisane/pobrane/ściągnięte pliki, bo ja nie mogę tego po prostu ogarnąć.
pincia_xd

Następna

Wróć do Masz tablet? kupiłeś tablet? - pochwal się!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość