Dwa tablety

- co Cię zachwyciło w kupionym sprzęcie, a co Cię zawiodło?

Dwa tablety

Postprzez Jan Bielski » 14 Lis 2012, o 11:02

Cześć,
Z tego mojego dość długiego zastanowienia wyszło na to, ze kupiłem od razu ... dwa tablety! Pierwszy to Samsung Galaxy, ale 7 calowy dla żony. Bo jednak stwierdziła, ze chce mniejszy nie 10 calowy. Akurat trafiłem na promocję, gdzie do tego tabletu była gratis licencja antywirusa Norton.
Dla siebie kupiłem tablet Kiano pro 10 Dual. Od wczoraj się nim bawię. I szukam jakichkolwiek usterek ... ale na razie nie mogę nic znaleźć. :lol: Niby mam - jak mi powiedzieli w sklepie internetowym - jeszcze tę ładowarkę ze starej partii, ale chyba jakąś z tych lepszych , bo w ogóle nic się z nią nie dzieje. Nie piszczy, nie nagrzewa się , ładuje poprawnie. czytałem sporo o wadliwej partii tych ładowarek, że piszczą i cuda się dzieją, i chciałem nawet poczekać z zakupem. Ale zapewniono mnie, że tę którą dostanę będzie bez zarzutu. I ta jest. Więc jest OK.
Jan Bielski

rozejm

Postprzez mlekoju » 25 Mar 2013, o 23:41

Najlepszym rozwiązaniem w takich kwestiach jest rozejm ;) Widzę u Ciebie się to rozegrało przez zakup 2 tabletów. Opcja kosztowna jednak każdy ma to czego chciał.
mlekoju

Wróć do Masz tablet? kupiłeś tablet? - pochwal się!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości