Mój Acer A500

- co Cię zachwyciło w kupionym sprzęcie, a co Cię zawiodło?

Mój Acer A500

Postprzez Grynio » 8 Lis 2012, o 11:56

Od dłuższego czasu lubię grać w gry komputerowe, a od 2010 roku szczególnie przypadła mi do gustu gra World of Tanks. To darmowa gierka, gdzie wcielamy się w czołgistę i on-line, razem z innymi graczami jeździmy czołgami z czasów II Wojny Światowej i rozwalamy inne czołgi. Ponieważ jak już poświęcam się jakiejś idei, to na maksa, tak też było z czołgami. Moje dobry wyniki i radzenie sobie w grze zostało docenione przez kapitana klanu Pirates, który zrzesza po dziś dzień ludzi z całego świata (Polacy, Artentyńczycy, Indonezyjczycy, Niemcy, Anglicy, Rumuni, Amerykanie i inne narodowości). Zaczęła się gra zespołowa i występowanie w licznych zawodach, w których bylismy zawsze w czołówce. Zdobylismy Mistrza Europy podczas prestiżowych zawodów Ural Steel i w czerwcu 2011 mieliśmy polecieć do Moskwy na mistrzostwa świata. Pierwszą nagrodą miały być laptopy gamingowe HP, drugą tablety Archon, a trzecią netbooki Asusa. Wiedzieliśmy, że chcemy zdobyć mistrza, ale ze względu na słabe recenzje Archonów, woleliśmy 3 miejsce, niż 2. Podczas gry tylko jeden zespół okazał się od nas lepszy i zdobyliśmy vicemistrzostwo świata w grze World of Tanks!
Największym zaskoczeniem było wręczanie nagród, kiedy okazało się, że za I miejsce były laptopy Acer Aspire, za III netbooki Acera a my dostaliśmy tablety Acer A500, które były o 200 zł tańsze od tych notebooków!

Tablet ten służy całej mojej rodzinie, szczególnie dzieciom, kiedy jedziemy samochodem w dłuższą wycieczkę. Ma wszystko, co dobry tablet powinien posiadać, łącznie z normalnym portem USB, do którego mogę sobie wpiąć pendrive i skopiować dane. Raz nawet synek zrzucił go na płytki w kuchni i oprócz lekko wygiętej obudowy w dwóch miejscach, tablet działa świetnie.
Grynio

Faktycznie taki dobry?

Postprzez macarena_1983 » 9 Lis 2012, o 15:29

Cześć Grynio,
Rzeczywiście ten tablet Acer 500 jest taki dobry? Pytam dlatego, bo mam laptop Acera i szczerze mówiąc sprawuje się tak sobie. Momentalnie się nagrzewa, aż parzy dosłownie, kiedy weźmiesz go na kolana. Bateria po dwóch latach użytkowania trzyma najwyżej 1,5 godziny. Jestem z niego nie za bardzo zadowolona. Mój brat ma laptop della i jest on bez porównania do Acera. Dwie klasy wyżej.
Dlatego pytam o Twojego Acera. Czyżby zrobili tablet lepszy od laptopa?
macarena_1983

Wróć do Masz tablet? kupiłeś tablet? - pochwal się!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość