Nowy tablet !!!!

- co Cię zachwyciło w kupionym sprzęcie, a co Cię zawiodło?

Nowy tablet !!!!

Postprzez olwia123 » 18 Kwi 2016, o 18:53

Hej , kupiłam dzisiaj nowy tablet w sferisie ,a mianowicie Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S 2 T710 8.0 S AMOLED / WiFi / 32GB biały SM-T710NZWEXEO . Ma go ktoś może ? jak na razie polecam , kupiłam go w promocyjnej cenie i jeszcze dostałam karte pamieci 128GB wiec ja sie jaram :p Co o nim sądzicie ? Fajny ?
olwia123

Do: Nowy tablet !!!!

Postprzez Mietek » 22 Kwi 2016, o 00:31

To jest topowy tablet na rynku, więc faktycznie masz się czym jarać :P Byłem ostatnio w tym Sferisie bo kobieta na ciuszki to ja na sprzęt (klasyczne wejście do galerii, choć niektórzy faceci wolą robić za wieszak LOL), podszedł ziomek do mnie i zaczął właśnie o nim mi opowiadać, oprócz karty proponował mi w cenie dodatkowe akcesoria jak powerbanki, karty pamięci, słuchawki i coś tam jeszcze.
Mietek

Do: Nowy tablet !!!!

Postprzez jacek111 » 26 Kwi 2016, o 18:05

powerbank się może przydac, bo samsungi mają problemy z bateriami ;p a przynajmneij tak było w wielu galaxy tabach 2, 3 i 4. Teraz może już się z tym ogarnęli, albo jeszcze minęło za mało czasu, żeby wieść o padajacych bateriach się rozniosła. Poza tym jednak tablet jest bardzo dobry - udany zakup.
jacek111

Wróć do Masz tablet? kupiłeś tablet? - pochwal się!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość