Pentagram Tab mini 7,85

- co Cię zachwyciło w kupionym sprzęcie, a co Cię zawiodło?

Pentagram Tab mini 7,85

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 15 Sie 2014, o 22:14

Hej,
Jakiś tydzień temu moja starsza córcia zakupiła sobie za własne uzbierane pieniądze właśnie taki oto tablet: Pentagram Tab mini 7,85.
Pojechaliśmy do TESCO, bo stwierdziłem, że lepiej będzie kupić jednak w sklepie stacjonarnym, żeby w razie czego móc reklamować bez konieczności odsyłania, i czekania bóg wie ile.
Wcześniej już miała córka smartfona marki pentagram, i jakoś tak wyszło że również wybrała ten tablet. Używa go już od tygodnia i jest bardzo zadowolona.
Pamięć RAM to 1GB, czyli norma. Pamięć Flash to 8GB, czyli minimum. No i cena po jakiejś tam obniżce wyniosłą 279zł.
Jak na razie pentagram okazuje się bezawaryjną marką i niech tak zostanie jak najdłużej ;)
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Pentagram Tab mini 7,85

Postprzez marcus » 16 Sie 2014, o 21:56

Witam, jak widać można też kupić tani tablet typowo budżetowej marki i być zadowolonym z zakupu. Choć szczerze mówiąc moim zdaniem kupowanie Pentagramów, GoCleverów czy Kiano ma sens właśnie w przypadku tych całkiem najtańszych modeli - max 300 zł, bo jak dobrze poszukać to od 370 - 400 można już dostać Memo Pada od Asusa albo Dell Venue. Wprawdzie 7" ale jakość wykonania o poziom (albo i kilka poziomów) wyżej. Tak czy inaczej mam nadzieję, że będzie dobrze służył ;)
marcus

Pentagram Tab mini 7,85

Postprzez GrimPiece » 22 Sie 2014, o 16:29

A ja pomału zaczynam się zastanawiać na rewizją poglądów na chińczyki. Co jakiś czas słyszę, że ktoś kupuje i nie ma żadnych problemów, ale co mnie jeszcze bardzeij przekonuje, to że taki modecom nieźle wypada choćby w testach na benchmarku. Oczywiście pytanie, jak długo był testowany i czy np. po 3 miesiącach "normalnego" użytkowania nie zacząłby się sypać.

Poza tym Pentagram polska marka, to zawsze łatwiej z serwisem. Dlatego jeśli patrzeć na budżetowce to właśnie na takie Pentagramy czy GoClever, a nie "chińskie chińczyki" pokroku Shiru.
GrimPiece

Wróć do Masz tablet? kupiłeś tablet? - pochwal się!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość