SuperPad III

- co Cię zachwyciło w kupionym sprzęcie, a co Cię zawiodło?

SuperPad III

Postprzez megas » 20 Lut 2013, o 22:53

Ta nazwa na prawdę nie zobowiązuje. Jest to zwykły chiński tablet, który właśnie posiadam.

SuperPad III N300R-4G
Model: Android Tab10
Ekran: 10,1"
Wersja systemu Android: V2.3 2012-01-05 (001112)
Wersja jądra: 2.6.32.9
root@wanghua-desktop #504
Numer kompilacji: FRF85B
Pamięć flash: 4GB
Pamięć ram: 512MB
Wi-Fi (802.11 b/g)
GPS (dołączona antena)
Wejścia:
2x USB2.0
Mini HDMI
RJ45
karta microSD
słuchawki mały jack

Więcej info można przeczytać pod adresem:
http://www.alter.si/tabla/showflat.php/ ... /0#1379901
(przed chwilą przypadkiem znalazłem)
Awatar użytkownika
megas

Miejscowość: Gliwice

superPad

Postprzez kristoffer » 9 Mar 2013, o 02:45

Jak spisuje się twój tablet? Pytam, gdyż jestem zainteresowany zakupem właśnie tego modelu lecz nie wiem jak przedstawia się jego sprawność.
kristoffer

SuperPad

Postprzez megas » 10 Mar 2013, o 06:22

Wszystko zależy czego oczekujesz od sprzętu i do czego chcesz go wykorzystać. U mnie on spełniał przede wszystkim rolę czytnika ebooków i do sprawdzania poczty w delegacjach, więc był w sam raz.
Piszę w czasie przeszłym bo już z niego nie korzystam. Powód - uszkodzona matryca, o czym piszę w tym poście: matryca-obraz-grafika/problem-z-matryca-t4778.html .Nie wiem jak ona została uszkodzona, może syn z ciekawości wziął do rąk i mu upadła, a może felerna chińszczyzna? Nie mam pojęcia... nie ma winnego.
Ponad to na początku zrywało neta i powstał kolejny post: obudowa-gniazda/obudowa-tabletu-t4726.html#p31989 .
Gdyby jednak nie ta matryca, której jak na razie nigdzie nie można dostać, poza chinami, to pewnie nadal bym z niego korzystał.
Na razie tablet zostawiam, może w końcu uda się matrycę załatwić, natomiast przymierzam się już do zakupu innego z modemem 3G.

P.S.
ciekawostka: Niedawno w Gliwicach w dniach 1-3 marca było otwarcie CH Europa Centralna, w której znajduje się Saturn. Na otwarcie zrobili promocję Tabletu Klarka 7" za 99zł. Podobno w pierwszy dzień otwarcia ludzie wybierali go tonami :shock: i wszystkie poszły w ten dzień :lol:
Awatar użytkownika
megas

Miejscowość: Gliwice

Wróć do Masz tablet? kupiłeś tablet? - pochwal się!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość