Tablet GLOBO GL8000 quad core X4 8 cali IPS

- co Cię zachwyciło w kupionym sprzęcie, a co Cię zawiodło?

Postprzez Zoomi » 16 Wrz 2013, o 15:46

W tamtym tygodniu kupiłem tablet GLOBO i jestem mile zaskoczony :) Dzisiaj otrzymałem przesyłkę, wszystko dokładnie zapakowane. Skorzystałem z promocji i już dziś wiem, że było warto ! Tablecik jest bardzo smukły i czuły, ma 4 rdzenie, matrycę IPS, wejście HDMI. Ma 8 GB wbudowanej pamięci. I co najważniejsze - jest polskiej produkcji ! Bardzo polecam ! :)
Zoomi

Test tabletu GLOBO

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 19 Wrz 2013, o 11:04

Witaj Zoomi,
Byłbym wdzięczny gdybyś za jakiś czas napisał krótką recenzję tego tabletu. Bowiem dopiero po pewnym okresie użytkowania wychodzi to i owo. Ewentualne słabe jak i mocne strony urządzenia.
Jedyne co mnie na pierwszy rzut oka nie przekonuje do tej marki tabletów, to enigmatyczna firmowa strona internetowa. Tak jakby dopiero co pracowali nad stroną, podczas gdy już zaczęli sprzedawać dosyć dawno swoje tablety. Miejmy nadzieję, że w kwestii tabletów będą wyglądali lepiej , aniżeli w kwestii marketingu w internecie. :oops:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Re: Tablet GLOBO GL8000 quad core X4 8 cali IPS

Postprzez Dalarroo » 27 Wrz 2013, o 13:42

Hej :-) Ja też kupiłam tablet Globo GL8000. Czy Ty Zoomi też masz taki model ? :-) Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest wygodny do pracy. Jego funkcje są rozbudowane i dają dużo możliwości :-) Nie wiem tylko jak podłączyć go do internetu stacjonarnego. Mogłbyś mi pomóc ?
Dalarroo

Postprzez Zoomi » 28 Wrz 2013, o 20:34

Cześć Dalarroo!
Z tego co się orientuję, to firma Globo nie wypuściła na rynek póki co innych modeli tabletów. Jeśli chodzi o podłączenie tabletu do modemu, to musisz kupić sobie odpowiednią przejściówkę :) Powinnaś pamiętać o tym, że po podłączeniu tabletu do modemu należy włączyć opcję Ethernet. Nie jest to takie skomplikowane, jak wygląda :)

Drogi Piotrze!
Za wcześnie jeszcze, bym mógł powiedzieć coś więcej jeśli chodzi o funkcje tabletu. Ciągle go testuję :) Jak na razie wszystko działa - oby tak dalej ! Odezwę się za jakiś czas ;)
Pozdrawiam, Zoomi.
Zoomi

Postprzez Meksi » 15 Paź 2013, o 21:05

Jeśli chodzi o ten tablet, to nie spodziewałem się tak precyzyjnie wykonanego urządzenia . Bardzo się cieszę, że go kupiłem. Według mnie cena i jakość idealnie do siebie pasują. Akurat nie zależało mi na 3G, więc jak dla mnie wszystko gra. Używam go na co dzień w domu i na studiach. Mogę go szczerze polecić :)
Meksi

Postprzez Meksi » 26 Lis 2013, o 00:52

Tablet Globo GL8000 testuję już ponad 2 miesiące. Jestem ciągle bardzo zadowolony :) Nie mam czasu na granie, więc w tych sprawach nie mogę wiele powiedzieć, ale wykorzystuję go do czytania jako e-book. Przeczytałem na stronie firmowej, że ma wyjść nowy model ! Ciekawy jestem czy będzie miał 3G ! Okaże się z czasem, pozostało tylko czekać :D
Meksi

Postprzez pika181996 » 11 Lut 2014, o 22:49

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem tego tabletu zwłaszcza teraz gdy jest w cenie 399zł http://allegro.pl/tablet-globo-gl8000-quad-ips-power-bank-gratis-i3954928126.html I czytałam że jest wart swojej ceny. Mam tylko pytanie w jakie gry mogę sobie bez problemu na nim pograć? Benji Bananas, pou? Proszę jeszcze jakieś konkretne nazwy.
Z góry dziękuje za odp. :)
pika181996

Postprzez marcus » 17 Lut 2014, o 00:39

@pika181996 na pewno pójdzie Ci większość tych mniej wymagających gierek typy Angry Birds czy Cut the Rope. Przy 4-ech rdzeniach to możesz spokojnie próbować także bardziej wymagające tytuły, takie jak GTA 3 czy Simsy, aczkolwiek głowy nie daję, że będą działać, bo po 1. Mimo że tablet fajny, to jednak budżetowy a tu zawsze z wydajnością jest trochę gorzej niż w przypadku znanych marek, po 2. Zdarza się, że różne aplikacje nie działają/są niedostępna na tablety konkretnych marek lub na wybrane modele.

Autor posta musiałby się wypowiedzieć, w co tam lubi popykać wieczorami (aczkolwiek patrząc na datę rozpoczęcia wątku to może być z tym kiepsko).
marcus

Postprzez pika181996 » 17 Lut 2014, o 16:06

Właśnie ja grywam w gry typu Cut the Rope, Air Penguin, Hill Climb Racing, Dumb, Ways to Die, Fruit Ninija, Happy Poo i tego podobne gierki. Między innymi do tego chciałbym tablet oraz do przeglądania netu i oglądania filmu, bo na telefonie to już mnie mały ekran denerwuje, a nie chciałabym wydawać za dużo kasy.
pika181996

Postprzez Marcin Bąbelek » 18 Lut 2014, o 01:29

@pika181996 Do takich gierek to spokojnie da radę. Wadą tego modelu jest natomiast niezbyt wysoka rozdzielczość - 1024 x 768 to nawet przy 8" nie jest super wynik. Więc pod tym względem to może być dla Ciebie przeszkoda, jeśli chcesz na nim w dużej mierze oglądać filmy. No chyba, że sobie podłączysz do telewizora - widzę w specyfikacji, że ma miniHDMI na pokładzie.

Jeśli nadal się zastanawiasz to popatrz sobie jeszcze na wątki w tym dziale, pojawia się tu coraz więcej ciekawych opinii, może któreś okażą się dla Ciebie przydatne: jaki-tablet-kupic/
Marcin Bąbelek

Następna

Wróć do Masz tablet? kupiłeś tablet? - pochwal się!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość