Tablet Lenovo Tab2

- co Cię zachwyciło w kupionym sprzęcie, a co Cię zawiodło?

Do: Tablet Lenovo Tab2

Postprzez GrimPiece » 13 Kwi 2016, o 18:54

Witamy :)

Tak, to jest fajny model za takie pieniądze, więc gratuluję udanego zakupu ;) Ewentualnie zastanawiałbym się jeszcze nad Toshiba encore albo Dell venue.

Zauważyłaś już jakieś ewentualne wady / zalety? Info się może kommuś przydać :)
GrimPiece

Postprzez Tabu » 1 Lut 2017, o 11:43

A ja kupiłem Lenovo Tab2 A10-70 (biały) i się bardzo sparzyłem. Nie wiem skąd wynikała ta usterka, ale w tablecie po dłuższej pracy ujawniał się taki problem, że podczas pisania ekran gasł i zapalał się, jakby mrugał, czasem gasł całkowicie... Kupiłem w Eu.ro, reklamacja w autoryzowanym serwisie Lenovo tam zajęła 2 tygodnie i wymienili... gniazdo microUSB z którym wszystko było w porządku... mimo że podczas oddawania do reklamacji pokazywałem film nakręcony komórką co się dzieje z tabletem. Po odebraniu tabletu szybko okazało się, że dzieje się dokładnie to samo... a ich naprawa była g... warta. Po raz kolejny reklamowałem tablet w Eu.ro, tym razem Pan zaoferował, że zgra filmiki z zachowaniem tabletu na płytę i dołączy ją do reklamacji. Efekt po kolejnych dwóch tygodniach? Serwis Lenovo NIE uznał reklamacji, ponieważ testy nie potwierdziły wskazanej usterki... Śmiać mi się chciało. Pan z Eu.ro zaoferował, że można złożyć reklamację do działu sprzedaży sklepu. Tak też zrobiłem, a sprawa miała trwać do 3 tygodnii..., ale gdy po 4 tygodniach udałem się do sklepu nic nie potrafili mi powiedzieć, wykonali kilka telefonów i powiedzieli, że jutro ktoś zadzwoni do 15 i... nikt nie zadzwonił... Sprawę zgłosiłem jeszcze raz na ogólnym formularzu Eu.ro i zagroziłem, że skontaktuje się z lokalnym UOKiK i lokalną prasą, nagle stał się cud. W ciągu 15 minut ktoś do mnie zadzwonił i powiedział, że zaakceptowano moją reklamację i mogę dziś się zgłosić. Ostatecznie oddali mi kasę, a cała sprawa od zakupu do zwrotu trwała 3 miesiące, gdzie tablet miałem może z dwa tygodnie... także nie polecam, choć mój ojciec ma taki sam (czarny) i wszystko ok, ale na pewno nie polecam Eu.ro...
Tabu

Postprzez Wojte221 » 3 Lut 2017, o 09:36

Ja tam Lenovo bardzo sobie chwale.
Wojte221

Wróć do Masz tablet? kupiłeś tablet? - pochwal się!

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość