Etui Colorovo CityTab Supreme 8 3g

- warto zaopatrzyć się w pokrowiec, bo tablet może czasami upaść; co wybrać? co polecacie?

Etui Colorovo CityTab Supreme 8 3g

Postprzez Mackovsek » 11 Sie 2015, o 13:50

Witam, poszukuję silikonowego etui do Colorovo CityTab Supreme 8 3g. Nigdzie nie napotkałem się na takie, więc postanowiłem popytać o to na forum. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc.
Mackovsek

Do: Etui Colorovo CityTab Supreme 8 3g

Postprzez GrimPiece » 12 Sie 2015, o 11:57

do tabletu marki, która nie jest aż tak duża może nie być dedykowanego etui - pozostaje szukać po rozmiarach. A jesli nie musi być koniecznie sylikonowe, to może też popatrzec na etui książkowe, ktore są często regulowane i da się je dopasować do tabletów o różnych rozmiarach.
GrimPiece

Postprzez marcus » 17 Sie 2015, o 17:53

odradzam silikonowe. jak Ci tablet spadnie to i tak niewiele daje. Jedyna zaleta, ze mniej się ślizga w łapie, jeśli masz obudowę ze śliskiego plastiku. Zamykane etui sa dużo lepsze, zwłaszcza, że można sobie w razie potrzeby zrobić podstawkę - wiadomo, że nie jest ona doskonała, bo np. ma tylko kilka poziomów regulacji, ale biorąc pod uwage, że większosći tabletów normalnei nie postawisz, to i tak bardzo wygodne rozwiązanie.
marcus

Postprzez Mackovsek » 17 Sie 2015, o 20:36

Raczej znam zalety/wady każdego rodzaju futerałów i nawet mając tę wiedzę zależy mi na etui silikonowym. Do przenoszenia mam futerał neoprenowy, a ten poszukiwany chciałbym po prostu mieć zawsze na tablecie, gdyż uważam, że dobrze nadawałby się do tego. Etui, o których piszecie, łatwo jest znaleźć na allegro, lecz te silikonowe już nie, dlatego też postanowiłem popytać o nie na forum.
Mackovsek

Wróć do Pokrowce, etui

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość