etui do Iphona

- warto zaopatrzyć się w pokrowiec, bo tablet może czasami upaść; co wybrać? co polecacie?

etui do Iphona

Postprzez Janusz Laskowski » 14 Paź 2014, o 11:07

Witam, mam pytanie odnośnie etui, kupiłem ostatnio jakieś badziewne do Iphone 5 na allegro i rozwalilo sie po kilku dniach.
Słyszałem że jest taka firma Krusell, która daje dożywotnią gwarancję. Znalazłem dość tanie etui na tej stronce: http://www.dotykowce.pl/krusell-apple-iphone-5-color-cover-blue,id86.html. Czy ktoś już użytkował pokrowców lub etui tej firmy? proszę o radę czy warto.
Pozdrawiam :thankyou:
Janusz Laskowski

Do: etui do Iphona

Postprzez marcus » 15 Paź 2014, o 20:36

niestety nie użytkowałem, ale jeśli dają dożywotnią gwarancję (i jest takie info na stronie) i nie jest to jakaś "firma" która ma sprzedanych 5 produktów na Allegro, to ja bym brał nawet w ciemno. Oddać zawsze można.
marcus

Postprzez jacek111 » 17 Paź 2014, o 20:55

Gwarancja gwarancją, pytanie jeszcze jak takie etui sie prezentuje w realu - juz kiedys nadziałem się na kupno mp3ójki która na zdjęciach wyglądała jak designerski gadżet, a po otwarciu jak kawałek plastiku zaprojektowany przez małego chińczyka. Firma nazywała się chyba I - BOX A że to był prezent to fail podwójny... Sory ze trochę offtop ;)
jacek111

Postprzez Wiron » 22 Cze 2016, o 15:41

jeśli chodzi o etui do iphone to moja dziewczyna kupiła sobie w sferisie etui z własnym nadrukiem, bardzo fajna opcja, pomagałem jej w projektowaniu, fajna sprawa, a tak to na allegro lub alliexpress można też coś ciekawego znaleźć z gotowych
Wiron

Wróć do Pokrowce, etui

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość