Etui z klawiaturą dołączaną

- warto zaopatrzyć się w pokrowiec, bo tablet może czasami upaść; co wybrać? co polecacie?

Etui z klawiaturą dołączaną

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 5 Wrz 2012, o 22:20

Jedną z najciekawszych propozycji, jeśli chodzi o etui, jest - jak sie wydaje - pokrowiec z dołączaną klawiaturą.
Miałem w ręku , widziałem jak to wygląda. I naprawdę prezentuje się bardzo fajnie. Klawiaturę podpinamy do naszego tabletu za pomocą kabelka USB, który jest w zestawie z zakupionym etui.
Tablet zamknięty w takim etui jest bezpieczny, chyba nawet przed upadkiem ( choć jeszcze nie testowałem :lol: )
Dosłownie całość wygląda jak średnich rozmiarów organizer, zgrabne to to jest. Można wsadzić spokojnie do torebki damskiej, nie mówiąc juz o aktówce męskiej, czy torbie. Nawet te 10 calowe bez problemu.
Obecnie kosztuje coś około 70-80 złotych. Chociaż pewnie zainteresowani znajdą tez już to gdzieś taniej.
Jak ktoś się zastanawia nad zakupem pokrowca, to polecam takie cuś. Osobna klawiatura jest jednak nieco wygodniejsza , aniżeli ta która pojawia sie na ekranie tabletu. Chociaż pomału się przyzwyczajam i do tej na ekranie. :nazolwiu:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

ciekawy pomysł na etui

Postprzez tmig » 15 Lis 2012, o 00:13

Witaj Piotrze.

Uważam twoją sugestie w tym poście za bardzo ciekawą. Jak będe kupował swój tablet to z pewnością wezmę pod uwagę takie etui. Jeszcze nie wiem czy zdecyduje się na tradycyjny tablet z klawiaturą na ekranie czy dołączaną. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady.
Pozdrawiam tmig
tmig

Tablet bez dodatkowej klawiatury

Postprzez Jan Bielski » 16 Lis 2012, o 00:08

Hej,
A ja tam uważam, że tablet jest urządzeniem mobilnym, nie po to żeby dokładać do niego klawiaturę. Nawet będąc w domu trzymam sobie tablet na kolanach ( nie grzeje się prawie w ogóle) i wygodnie operuję z poziomu ekranu. Jeśli chcę mieć klawiaturę , to biorę laptopa, i sprawa załatwiona.
Takie jest moje odczucie - jeśli mamy ekran dotykowy, to korzystajmy z niego w pełni. :emo:
Jan Bielski

Klawiatura dotykowa w tablecie

Postprzez macarena_1983 » 16 Lis 2012, o 10:13

Cześć,
Ja póki co jestem tego samego zdania, co kolega Janek - czyli korzystam z klawiatury dotykowej na tablecie. I coraz lepiej mi to idzie. Szczerze mówiąc, to jak się dojdzie do wprawy, to można niemal tak samo szybko pisać, jak na zwykłej klawiaturze.
Można mieć , owszem takie etui z dołączaną klawiatura, ale chyba tylko do pracy w domu przy biurku, a tam mam ...laptopa. To po co mi jeszcze do tabletu klawiatura?
Osobiście cieszę się tym, że wygodnie mogę zabrać ze sobą tablet poza dom. Teraz już nie targam laptopa. Laptop zaczął pełnić taką funkcję, jaką kiedyś komputer stacjonarny - czyli leży sobie na biurku. :grin:
macarena_1983

Wizualizacja

Postprzez housemaster » 22 Lis 2012, o 21:32

Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka napisał(a):Jedną z najciekawszych propozycji, jeśli chodzi o etui, jest - jak sie wydaje - pokrowiec z dołączaną klawiaturą.
Miałem w ręku , widziałem jak to wygląda. I naprawdę prezentuje się bardzo fajnie. Klawiaturę podpinamy do naszego tabletu za pomocą kabelka USB, który jest w zestawie z zakupionym etui.
Tablet zamknięty w takim etui jest bezpieczny, chyba nawet przed upadkiem ( choć jeszcze nie testowałem :lol: )

Pewnie myślisz o czymś takim
Image

To etui jest skórzane i kosztuje z dostawą 99 PLN, 10', kompatybilność Android.
Samobójcy, którzy wezmą ponad 100 sztuk mogą liczyć na 20% rabat.
Awatar użytkownika
housemaster

O to chodzi

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 22 Lis 2012, o 22:43

Cześć
Dokładnie coś takiego miałem na myśli. Jak się domyślam sprzedajesz akcesoria do tabletów? Dobrze wiedzieć, że jest ktoś taki na forum, od kogo można kupić coś z akcesoriów. :sun:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Klawiatura dotykowa - super

Postprzez Geronimusek » 26 Lis 2012, o 00:49

Wiecie, że ja się coraz bardziej przekonuję do tej ekranowej klawiatury w tablecie? Początkowo myślałem, że dokupię bez zastanowienia taki pokrowiec z klawiaturą jak kolega na zdjeciu pokazał. Ale minął chyba tydzień od zakupu tabletu i coraz lepiej mi się klika w ekranową klawiaturę. Na razie więc dokupiłem , ale tylko sam pokrowiec ( super sprawa). Często zabieram tablet ze sobą, więc muszę mieć go zabezpieczonego. :slonko:
Geronimusek

Wyjaśnienie

Postprzez housemaster » 26 Lis 2012, o 23:52

Cena którą podaję jest ceną za etui skórzane. Podróby z EKO SKÓRY można dostać za 50-60 PLN w Polsce.
Awatar użytkownika
housemaster

Za ile etui eko skóra?

Postprzez Geronimusek » 5 Gru 2012, o 00:38

Hej,
Czy Ty zajmujesz się tez sprzedażą detaliczną ? Jakbym chciał kupić pokrowiec z ekoskóry na przykład, ale nie z klawiaturą, tylko sam o etui. To ile u Ciebie kosztuje? :?:
Geronimusek

Zależy jakie, ale około 60 zł

Postprzez macarena_1983 » 9 Gru 2012, o 23:51

Różne są typy etui , ale takie na tablet 10 calowy ( czy tez 9,7 cala) kosztuje około 60zł. Jeszcze nie mam, ale orientowałam się w Sieci, jakie są ceny.
I jeszcze jedno: podobno na chwilę obecną nie ma na rynku polskim etui z klawiaturą, które by obsługiwało polskie litery. Czy ktoś to może potwierdzić? Bo w takim przypadku mija się z celem trochę kupowanie pokrowca z klawiaturą. :shit: Lepiej stukać na wbudowanej...
macarena_1983

Następna

Wróć do Pokrowce, etui

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] oraz 2 gości