etui z klawiaturą

- warto zaopatrzyć się w pokrowiec, bo tablet może czasami upaść; co wybrać? co polecacie?

etui z klawiaturą

Postprzez bojalubienexusa » 24 Kwi 2014, o 21:59

1. Czy etui z klawiaturą mogą porysować tablet np. przy upadku czy podróży ?

2. Czy takie etui potrafi ochronić tablet ?
bojalubienexusa

etui z klawiaturą

Postprzez jacek111 » 25 Kwi 2014, o 19:53

1. nie słyszalem jak dotąd o takim przypadku. Ja wożę tablet z etui w plecaku i czasem torbie podróżnej, nie ma żadnego problemu. Oczywiście rzucać nim po ścianach nie próbowałem, ale podczas normalnego użytkowania się sprawdza

2. Na pewno lepiej z takim etui niż bez niego. Jedyny warunek, żęby dobrze dobrać je do rozmiarów tabletu.
jacek111

etui z klawiaturą

Postprzez karolmeduza » 29 Kwi 2014, o 14:38

Mam takie etui - esperanzy - po złożeniu ekran od klawiatury oddziela tylko mała klamerka, jeżeli by mocniej ścisnąć, to ekran może ulec uszkodzeniu. Jak np siądziesz na nim - uszkodzenie murowane. Ponadto brak klamerek z boku i przy noszeniu tablet się po prostu wysuwa - nie polecam.
Zwróć uwagę na to, że przy podłączeniu klawiatury znacznie szybciej zużywa się bateria.

etui z klawiaturą

Postprzez jacek111 » 29 Kwi 2014, o 21:17

Dlatego trzeba kupić euti, które ma jeszcze chwytaki po bokach, wtedy masz gwarancję, że nic Ci się nie wysunie;)

tutaj przykład:
http://tabletoid.pl/akcesoria-do-tabletu/pokrowiec-obrotowy-do-tabletu-7-cali
jacek111

etui z klawiaturą

Postprzez tamarajas » 1 Cze 2014, o 18:41

Ile kosztują takie etui z klawiaturą?
tamarajas

etui z klawiaturą

Postprzez GrimPiece » 2 Cze 2014, o 20:25

Z 7-8 dyszek, sprawdź sobie na allegro albo w ceneo - bez sensu chyba pytać o cenę na forum. Możesz też obczaić w sklepie tabletoid po pod tą marką jest nie tylko forum, ale właśnie sklep z akcesoriami. Tu masz linka:
[url]tabletoid.pl/akcesoria-do-tabletu/[/url]
GrimPiece

etui z klawiaturą

Postprzez karolpiegzik » 12 Cze 2014, o 14:49

Ja aktywnie piszę bloga i właśnie szukam takiego etiu gdzie można by łatwo podpiąć pod bloga klawiaturkę, bo dłuższe teksty ciężko się piszez na dotyku.
karolpiegzik

etui z klawiaturą

Postprzez jacek111 » 13 Cze 2014, o 20:40

no to najlepiej od razu etui z klawiaturą kupować jeśli CI się uda znaleźć no albo chociaż jakąś przez bt a etui osobno. Nie wyobrazam sobie pisania tekstow na bloga na choćby tysiąć znaków bez porządnej klawiatury fizycznej.
jacek111

Wróć do Pokrowce, etui

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość