Podwójne etui?

- warto zaopatrzyć się w pokrowiec, bo tablet może czasami upaść; co wybrać? co polecacie?

Podwójne etui?

Postprzez martab99 » 19 Paź 2013, o 19:08

Witam wszystkich! ;)

Jestem tabletowym świeżakiem i właśnie dziś zakupiłem Lenovo S6000 z dodatkową klawiaturą BT. Stąd też pytanie: nie potrafię znaleźć pokrowca w którym zmieści się sam tablet i klawiatura (jest idealnie wymiarów tabletu). Mogę liczyć na jakieś sugestie?

Pozdrawiam :)
martab99

Miejscowość: Kraków

etui dla tabletu Lenovo

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 23 Paź 2013, o 12:06

Hej,
Jedyne co mógłbym podrzucić jako propozycję to uniwersalne etui książkowe z naszego sklepu - link poniżej:
http://tabletoid.pl/akcesoria-do-tablet ... -10-1-cala
Obejmie ono tablet o wymiarach max 270 x 180 x 15 mm. Tylko teraz pytanie: jaką grubość będzie miał tablet wraz z klawiaturą??? Wzdłuż i wszerz wejdzie do tego etui, ale co z grubością ??? :?:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Podwójne etui?

Postprzez martab99 » 23 Paź 2013, o 21:43

260 mm x 180 mm x 8,6 mm to sam tablet. Jest szansa że da radę, można by to jakoś przemierzyć?
martab99

Podwójne etui?

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 23 Paź 2013, o 23:33

Widzę, że koleżanka też z Krakowa. Więc chyba nie będzie problemu. Siedziba naszej firmy znajduje się pod adresem
32-087 Zielonki, ul. Lawendowa 21. Jest to na północnej granicy Krakowa jakieś 1,5 km od salonu Volvo na Opolskiej. Kontakt telefoniczny na stronie. Zapraszamy do "przymierzania" codziennie nawet w soboty.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Wróć do Pokrowce, etui

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość