Ctab 2

- czy polskie tablety to fikcja? czy polskie firmy produkujące tablety są coś warte? dyskusja trwa

Ctab 2

Postprzez kristoffer » 9 Mar 2013, o 02:21

CTAb 2 jest tabletem polskiej produkcji.
Tablet ten został wyposażony w gniazda: ładowania 9V, microUSB Host, microUSB, miniHDMI, kart microSD oraz minijack.
Pracuje on na Androidzie 4.1.1.
Według opinii internautów kamery w tym laptopie nie są najlepsze.
Może któryś z forumowiczów miał styczność z tym tabletem?
kristoffer

tak

Postprzez kamyk12 » 11 Mar 2013, o 18:43

Witam!
Byłem użytkownikiem tego tabletu. Dlaczego byłem?
Już rozjaśniam: bateria przy intensywnym użytkowaniu wytrzymywała 3h. Chyba wszystko już jasne
Pozdrawiam
kamyk12

bateria

Postprzez karim10 » 14 Mar 2013, o 20:19

Sądzę, że bateria to jedyna wada tego tabletu. Sprzęt ten nie należy do najdroższych tak więc cudów od niego wymagać nie można.
karim10

Re: Ctab 2

Postprzez arturskuza » 12 Sie 2013, o 11:03

A znacie inne polskie, które wytrzymują dłużej?
arturskuza

Ctab 2

Postprzez robekarkus » 14 Mar 2014, o 14:45

Generalnie jak miałbym wybierać między Polskim rozwiązaniem, a droższym, a chińskim tańszym to sory. Ale nawet kosztem parametrów wybiorę PL.
robekarkus

Miejscowość: Tarnów

Ctab 2

Postprzez szczypior526 » 25 Cze 2014, o 12:27

Największą bolączką tego modelu jest bateria.Ale generalnie ma on wszystko czego trzeba.Polecam.
szczypior526

Ctab 2

Postprzez marcus » 25 Cze 2014, o 18:53

@up Bateria pewnie leży jak w większości budżetowców, moim zdaniem jak zwykle lepiej dołożyć do lepszej marki - polskiej czy nie polskiej, ważne, żeby było lepiej.

@robekarkus Patriotyzm jako taki sobie cenie, ale w biznesie nie wiem czy jest dobry w zachowaniach konsumentów - jeśli mam wybierać między dwoma modelami podobnej jakości to popieram, zę warto wybrać polskie (nie tylko ze względów patriotycznych, ale też dlatego, że masz serwis pod nosem), ale jeśli ktoś inny produkt zdecydowanie wyższej jakości to myśle, że trzeba być "egoistą". W koncu kupowanie "na siłę" kiepskich tabletów raczej nie zmobilizuje nikogo do produkowania sprzętu lepszej jakości.
marcus

Wróć do Polskie tablety

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości