MyTab mini 3G opinie

- czy polskie tablety to fikcja? czy polskie firmy produkujące tablety są coś warte? dyskusja trwa

MyTab mini 3G opinie

Postprzez Darek Pe » 1 Wrz 2014, o 18:30

Witam, chciałbym Was zapytać co myślicie o nowym tablecie, ktory będzie sprzedawany w Biedronce - mowa oczywiscie o MyTab mini 3G. Warto na niego stawiać? Sam nie wiem, co myśleć o tym, ze tablet jest sprzedawany w biedrze. Z drugiej strony jak się popatrzy na jego opis ty wydaje się niezły. Proszę o Wasze opinie, bo nie wiem czy brać go na prezent?
Darek Pe

MyTab mini 3G opinie

Postprzez marcus » 2 Wrz 2014, o 17:28

Z recenzji, testów itp które widziałem wynika, że to słaby produkt. Największe wady jakie widziałem to ekran, który gubi obraz już przy niewielkim odchyleniu i wydajność taka, że nawet preinstalowane aplikacje za wolno się uruchamiają. Ogólnie nie polecam. Prędzej już za jakimś Modecomem czy Kiano bym się rozejrzał albo kupił Asusa czy Della + zewnętrzny modem, jesli chcesz koniecznie z 3G.
marcus

MyTab mini 3G opinie

Postprzez jacek111 » 4 Wrz 2014, o 15:17

Ja bym jeszcze dodał baterię, która jako pierwsza w historii nie daje rady się ładować nawet gdy masz podpięty tablet do sieci a jednocześnie go użytkujesz. Słabiutki ten MyTab, nawet wśród budżetowych marek spokojnie można znaleźć lepszy sprzęt w tej cenie.
jacek111

Do: MyTab mini 3G opinie

Postprzez Gram64 » 1 Paź 2014, o 16:03

Po pierwsze nie należy oczekiwać mercedesa w cenie poloneza. Po drugie miałem go w rękach przez miesiąc i poza kiepskim ekranem (za który chętnie bym dopłacił) to nie narzekałem - fakt używałem go do netu i czytanian pdf-ów i ebooków. Ale ekran (kąt widzenia) faktycznie denny...
Gram64

Postprzez GrimPiece » 1 Paź 2014, o 16:17

Gram64 napisał(a):Po pierwsze nie należy oczekiwać mercedesa w cenie poloneza.

Racja, ale z tego co widzę po recenzjach i większości opinii to nawet w tej cenie można znaleźć lepsze budżetowce. Także w cenie poloneza dostajesz rolki ;)
GrimPiece

MyTab mini 3G - ważne że w Biedronce

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 22 Paź 2014, o 21:23

To, że w cenie 379zł można dostać lepszy tablet, to już nie raz napisano. Ale ważne jest co innego, a mianowicie to, że ten egzemplarz pojawił się w najpopularniejszym polskim dyskoncie. To wystarczyło aby myTab Mini 3G stał się hitem. Każdy, kto tylko chciał kupić sobie tablet mógł to zrobić przy okazji zakupów spożywczych...
Nikomu szerzej nie znana marka "myTab" ( firmy myPhone) złapała Pana Boga za nogi podpisując kontrakt z Biedronką. Wprowadzają teraz kolejne swoje tablety i sprzedają tego dosłownie tony. Czego nawet ułamka by nie osiągnęli, mając do dyspozycji Internet i własne trony internetowe.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Postprzez Pokemons » 24 Lip 2016, o 13:25

możesz go kupić :)
Pokemons

Postprzez bpop34 » 29 Gru 2016, o 21:55

Read at kankusta duo forte
bpop34

Wróć do Polskie tablety

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość